سارقان به سازهای مرد آهنگساز هم رحم نکردند
پلیس پایتخت در تعقیب ۴سارق نقابدار است که سوار بر نیسان آبی می‌شدند و به خانه‌های شمال و غرب پایتخت دستبرد می‌زدند.

سرقت 4 نقابدار از خانه مرد آهنگساز


 پلیس پایتخت در تعقیب ۴سارق نقابدار است که سوار بر نیسان آبی می‌شدند و به خانه‌های شمال و غرب پایتخت دستبرد می‌زدند. آنها در یکی از سرقت‌های‌شان به خانه یک آهنگساز دستبرد زده و سازهای او را به سرقت بردند.

 چند روز قبل مردی به اداره پلیس رفت و گفت دزدان به خانه‌اش دستبرد زده‌اند. وی توضیح داد: من آهنگساز هستم و در یکی از خیابان‌های غرب تهران زندگی می‌کنم. دیروز برای انجام کاری از خانه بیرون رفتم و وقتی برگشتم متوجه شدم دزدان با تخریب خانه‌ام، سازهای گران‌قیمتم را به سرقت برده‌اند.

سازهایی مانند‌ فلوت، گیتار و کیبورد. با این شکایت، پرونده‌ای تشکیل شد و مأموران پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران زیرنظر قاضی مصطفی تقی‌زاده، بازپرس شعبه پنجم دادسرای ویژه سرقت، تحقیقات خود را برای دستگیری سارقان آغاز کردند. درگام نخست، تصاویر دوربین‌های مداربسته‌ای که در اطراف خانه مرد آهنگساز وجود داشت مورد بررسی قرار گرفت و مشخص شد که سارقان 4نفر هستند.

آنها با پارچه مشکی صورت‌های‌شان را پوشانده و پس از سرقت، سوار بر خودروی نیسان آبی رنگ شده و فرار کرده‌اند. در شاخه بعدی استعلام از پلاک خودروی نیسان انجام و مشخص شد پلاکی که روی خودرو وجود داشته سرقتی بوده است.

درحالی‌که تحقیقات برای شناسایی سارقان نقابدار ادامه داشت مأموران پلیس با چند سرقت مشابه دیگر مواجه شدند که نشان می‌داد دزدان نقابدار به‌صورت سریالی به خانه‌های غرب و شمال غرب تهران دستبرد می‌زنند. جست‌و‌جو برای دستگیری سارقان سریالی ادامه دارد.
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seeorgh.com/news
منبع: isna.ir