قتل هم‌ باشگاهی هنگام خروج از جای‌ پارک در تهران
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از قتل یک مرد ۳۵ ساله هنگام خروج از جای پارک در محدوده مرکزی تهران خبر داد

قتل مرد جوان در مرکز شهر تهران

سردار علی ولی‌پور گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: به دنبال وقوع یک فقره قتل در مرکز شهر تهران، رسیدگی به این پرونده در دستورکار تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و آنان در گام نخست با تن پیمایی جسد مقتول یک جراحت عمیق روی سینه سمت چپ وی را مشاهده کردند. کارآگاهان در تحقیقات میدانی و اطلاعاتی از محل وقوع جرم متوجه شدند که  مقتول و قاتل در یکی از باشگاه‌های ورزشی مرکز شهر تهران در حال تمرین بودند که پس از پایان تمرین به پارکینگ مراجعه و در آنجا به دلیل درگیری لفظی بخاطر جای پارک با یکدیگر درگیری فیزیکی انجام داده و قاتل با زدن یک ضربه چاقو به سینه مقتول از محل متواری شده است.

وی با بیان اینکه کارآگاهان با استفاده از منابع اطلاعاتی موفق شدند هویت متهم را شناسایی کنند، تصریح کرد: کاراگاهان در ادامه با تلاش‌های شبانه روزی و اقدامات گسترده در نهایت موفق شدند متهم را در مخفیگاهش در جنوب شهر تهران و با انجام یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی انتقال دهند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه گفت:‌ متهم در جریان بازجویی‌های اولیه صراحتا به قتل مرد ۳۵ ساله اقرار کرد و گفت که در باشگاه با مقتول تمرین می‌کرده و او را می‌شناخته، پس از تمرین در پارکینگ با موتورسیکلت قصد خروج از پارک را داشته که مقتول از روی موتور خودش یک ضربه به موتور او زده و همین موضوع باعث شده تا متهم از کوره در رفته و با یک ضربه چاقو او را مصدوم کند. متهم در اعترافات خود گفت که فکر نمی‌کرده این ضربه منجر به قتل او شود و سریعا از محل متواری شده است.

ولی‌پور گودرزی با اشاره به تشکیل پرونده برای متهم دستگیر شده، گفت: این فرد پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir