مردی که خواهرش را آتش زد، در انتظار جلسه دادگاه
مردی که متهم است خواهرش را آتش زده و کشته است با بخشش اولیای دم به خاطر جنبه عمومی جرم محاکمه می‌شود

قتل خواهر بر سر ارثیه

متهم که با بنزین و چاقو به خواهرش حمله کرده و او را کشته با رضایت فرزند مقتول از قصاص نچات پیدا کرده است.

این قتل هولناک یک سال قبل اتفاق افتاد و ابتدا پلیس باخبر شد خواهر و برادری که در آتش‌سوزی آسیب دیده‌اند در بیمارستان بستری هستند. ساعاتی بعد زن جوان به نام فروغ جان باخت.

مرد مجروح به نام فرشاد گفت: مدتی قبل مادرمان به خاطر سرطان فوت کرد و پدرمان هم سالها قبل فوت کرده بود. ما تصمیم گرفتیم ارثیه پدری را تقسیم کنیم برای انجام کارهایش به پول نیاز داشتیم برای همین من وسایل خانه مادرم را فروختم. روزی که قرار بود وسایل را از خانه ببرند، فروغ مقابل در خانه آمد و داد و فریاد کرد. درگیری بین ما بالا گرفت. فروغ ثروتمند بود و من می‌دانستم به این پول نیاز ندارد اما یک دستگاه کارت‌خوان سیار آورد و به من گفت کارت بکش و پول را منتقل کن.قبول نکردم او از ماشینش بنزین آورد تا من را آتش بزند بنزین روی خودش و من ریخت بعد هم من چاقو از ماشینش برداشتم چند ضربه چاقو زدم اما نمی‌دانم چطور جرقه زده شد و ما آتش گرفتیم.

متهم گفت: خواهرم در ماشینش شوکر داشت احتمالا جرقه شوکر باعث شد ما آتش بگیریم. نگهبان ساختمان آتش خاموش‌کن آورد و ما را خاموش و بعد هر دو را به بیمارستان منتقل کرد. من قصد کشتن خواهرم را نداشتم.

بعد از گفته‌های متهم شوهر فروغ در دادسرا حاضر شد و گفت از طرف خودش و دخترش اعلام می‌کند که شکایتی ندارد و گذشت می‌کند. بعد از گفته‌های او کیفرخواست علیه متهم صادر و پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و متهم به زودی پای میز محاکمه می‌رود.گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: etemadonline.ir