دفتر رییس‌جمهور در بیانیه ای تاکید کرد: ملت بزرگ ایران با وجود دسیسه‌های مختلف از سوی دشمنان، همچنان با عزت و استقلال هر چه بیشتر و با همان روحیه استکبارستیزی مقابل تمامی قدرت‌های جهانی، اهداف انقلابی خود را عملی نموده و امیدی دوباره به مسلمانان و مستضعفان جهان بخشیده است.


، متن پیام دفتر رئیس جمهور که به مناسبت سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صادر شده، به شرح زیر است:


بسم الله الرحمن الرحیم

 
فرارسیدن ایام متبرک دهه فجر و سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران بر ملت غیور و سلحشور ایران اسلامی تهنیت باد.
 
بی شک ایام‌ا... دهه فجر تجلی حماسه ماندگار و الهام بخشی است که صفحه‌ای زرین در تاریخ حیات ملت ایران گشود و ندای خداخواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش جان جهانیان طنین افکند و با نسیم روحبخش بهار انقلاب اسلامی، مشام تمام وفاداران راستین ‌آزادی و عدالت را معطر نمود.

 دهه فجر جوشش انگیزه‌ها و اراده‌ها در نیل به بلندای کرامت انسانی و عزمی راسخ برای بازگشت به ارزش‌ها و زیبایی‌هایی است که خاستگاه اصلی آن فطرت پاک انسانی است. این حرکت بی‌بدیل نه تنها سرآغاز دوره و حیات جدیدی برای ملت ایران بلکه برای تمامی آزادی خواهانی است که رو به سوی افق‌های بلند و متعالی دارند و می خواهند زمینه ساز تحقق وعده انبیاء الهی باشند.

 اینک در دهه چهارم انقلاب، ملت بزرگ ایران با توکل به خداوند متعال در عرصه‌های مختلف علم و دانش رو به سوی آینده‌ای روشن دارد و با وجود دسیسه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی و فرهنگی از سوی دشمنان، همچنان با عزت و استقلال هر چه بیشتر و با همان روحیه استکبارستیزی خود مقابل تمامی قدرت‌های جهانی، اهداف انقلابی خود را عملی نموده و امیدی دوباره به مسلمانان و مستضعفان جهان بخشیده است که به فضل خدا آثار آن در اقصی نقاط جهان متجلی شده است.

 با تبریک و تهنیت مجدد دهه مبارک فجر بر امت خداجوی ایران، امیدوارم این ایام فرصتی برای تجدید پیمان با آرمان‌های بلند بنیانگذار انقلاب اسلامی و شهیدان سرفراز باشد. یقینا مردم هوشیار و انقلابی ایران اسلامی، امسال نیز همچون سالهای گذشته با شکوه هر چه بیشتر در سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، بر وفاداری به آرمانها و اهداف متعالی انقلاب پافشاری نموده و با نشاط بیشتر در صحنه حضور خواهند داشت.

 از پیشگاه خداوند سبحان سربلندی و عزت روزافزون این ملت غرورآفرین را تحت توجهات خاصّه ولی‌ا... اعظم امام زمان(عج) مسئلت می‌نمایم.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: zolalnews.ir


مطالب داغ سایر بخشها
توقف صدور طرح ترافیک خودروهای فرسوده
جدول پیش فروش MVM با قیمت قطعی منتشر شد
اختیار دستور حمله سایبری به اوباما اعطا شد
حاجی بابایی: آماده حذف کنکوریم
قضاوت کلینتون در مورد احمدی نژاد و لاریجانی
 
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X