برخی گزارش‌ها حاکی از آن است که با زایمان همسر رهبر جوان کره شمالی در سال گذشته میلادی احتمالا نسل چهارم رهبری این کشور پا به عرصه وجود گذاشته است.

 به نوشته روزنامه دیلی میل، این نوزاد که جنسیتش معلوم نیست می‌تواند چهارمین نسل در خاندان رهبری کمونیست کره شمالی باشد، اما ناظران پیونگ‌یانگ معتقدند این کودک به احتمال زیاد دختر است.

مایکل مادان، سردبیر روزنامه اینترنتی نظارت بر رهبری کره شمالی(North Korea Leadership (Watch می‌گوید: در صورتی که این نوزاد پسر بود، پیونگ یانگ تولدش را اعلام می کرد.

تولد این نوزاد به این دلیل از اهمیت برخوردار است که دولت پیونگ یانگ نظامی تکامل یافته از رژیم لنینیستی - مارکسیستی دهه 50 در شوروی سابق است که به آسیا رسیده است.

این روزنامه اینترنتی در ادامه نوشت: دولت کره جنوبی اخیرا این موضوع را تایید کرده که ری سول جو، همسر کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی اواخر سال 2012 میلادی کودکی به دنیا آورده است.

تردیدها در خصوص تولد این نوزاد توسط همسر رهبر جوان کره شمالی زمانی شدت گرفته که وی در اواخر سال 2012 میلادی لاغرتر به نظر رسید. همچنین تصاویر منتشر شده از وی در اواسط ماه دسامبر گذشته میلادی با لباس‌های گشاد و بارداری تردیدها را در خصوص بارداری‌اش تشدید کرد.

پناهندگان کره شمالی همچنین جزئیاتی را در خصوص این زن خوش پوش که هم اکنون همسر کیم جونگ اون است مطرح کردند مبنی بر اینکه وی بازیکن آتی قدرت در رهبری پیونگ یانگ است و نفوذ فزاینده‌ای بر همسر خود دارد.

براساس گزارش رسانه‌های کره جنوبی کیم جونگ اون در سال 2009 میلادی با این ری سول جو ازدواج کرده، آنها پیشتر یک فرزند داشتند که این مساله هیچ گاه تایید نشده است.

این زن از یک خانواده معمولی و پدرش استاد دانشگاه و مادرش پزشک است.
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: isna.ir.com


مطالب داغ سایر بخشها:
توافق آمریکا و چین برای اعمال تحریم‌های جدید علیه کره‌شمالی
نامه صالحی به بان‌کی‌مون درباره ضرورت حل بحران سوریه
واکنش بانک مرکزی به سقوط قیمت سکه
مهمترین عناوین روزنامه های صبح امروز (91/12/15)
جدول حق بیمه شخص ثالث در سال 92
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
 
X