حجت‌الاسلام سیدمحمد سادات ابراهیمی اظهار کرد: باید دید که جریان رجعت هوگوچاوز را چه کسی به رئیس جمهور خبر داده است و نقش جریان انحرافی مدعی ارتباط با امام زمان(عج) در این جریان چه بوده است.


نماینده مردم شوشتر در مجلس شورای اسلامی گفت: نقش جریان انحرافی مدعی ارتباط با امام زمان(عج) در جریان پیام رئیس جمهور به مناسبت مرگ هوگو چاوز مشخص شود.

حجت‌الاسلام سیدمحمد سادات ابراهیمی اظهار کرد: باید دید که جریان رجعت هوگوچاوز را چه کسی به رئیس جمهور خبر داده است و نقش جریان انحرافی مدعی ارتباط با امام زمان(عج) در این جریان چه بوده است.

وی افزود: باید دید که رئیس جمهور این خبر را چگونه دریافت کرده است که به این درجه از یقین رسیده است، این اقدامات واقعا روح لطیف ملت ایران را جریحه‌دار می‌کند.

*رئیس جمهور یک مقام سیاسی است

نماینده مردم شوشتر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: رئیس جمهور مقامی سیاسی است و شخص دوم نظام جمهوری اسلامی به شمار می‌آید و اظهاراتی در این حد واقعا جای تامل دارد.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: رئیس جمهور باید تکلیف خود را با شعارهای خود در روزهای ابتدایی ریاست جمهوری مشخص کند و مردم نیز چنین انتظاری دارند.

وی افزود: رئیس جمهور اسلامی ایران باید بر احساسات خود غلبه داشته باشد و نباید احساسات بر عقلانیتش غلبه کند و پیام‌هایی این چنینی صادر کند که احساسات را در کشور افزایش دهد.

*ملت ایران بخاطر ارزش‌ها ایستادگی کرده‌اند

این عضو فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ملت ایران سال‌هاست که برای ارزش‌ها و اعتقادات والای خود در حال مبارزه هستند و باید درباره این ارزش‌ها سنجیده و همراه با عقلانیت اظهار نظر کرد.

وی افزود: مرسوم است که برای مرگ رهبران و رئسای جمهور دیگر کشورها مقامات سیاسی کشورهای دیگر شرکت می‌کنند ولی این حضور و ابراز همدردی باید همراه با متانت و آینه تمام عیار ملت ایران باشد.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: fardanews.com


مطالب داغ سایر بخشها:
حمله خونین به دادیار دادسرا
تازه ترین اظهار نظر خزاعی درباره مذاکرات آلماتی
توزیع گوشت 10 هزار و 500 تومانی آغاز شد
تعطیلات نوروز 92 چه قدر خرج برمی دارد؟
یکشنبه آینده جلسه رای اعتماد وزیر پیشنهادی بهداشت برگزار می‌شود
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین خبر ها

 
X