نادر قاضی‌ پور، نماینده ارومیه به روزنامه شرق گفت: در استان آذربایجان‌غربی، استاندار دولت سابق به‌همراه تعدادی از فرمانداران و مدیران برکنارشده‌ای که عضو دولت سابق بوده‌اند، ستاد انتخاباتی تشکیل داده‌اند.

نادر قاضی‌پور، نماینده ارومیه گفت:  در استان آذربایجان‌غربی، استاندار دولت سابق به‌همراه تعدادی از فرمانداران و مدیران برکنارشده‌ای که عضو دولت سابق بوده‌اند، ستاد انتخاباتی تشکیل داده‌اند. این مسئله به نظر من خیلی هم خوب است و هرچقدر افراد از گرایش‌های مختلف سیاسی وارد عرصه انتخابات شوند، باعث به‌وجودآمدن شوق انتخاباتی می‌شود.

فعلا از طرف جبهه پایداری و از طرف آن کسانی که هاله نور می‌دیدند مثل محصولی، به استان ما آمده‌اند و گشت زده‌اند و مشغول انتخاب گزینه‌های خود هستند. من همچنان معتقدم که هرچه چهره‌های مطرح و افراد شناخته‌شده‌تر بیایند، انتخابات گرم‌تر می‌شود.

اما نکته اینجاست که اینها در حالی‌که مدت‌زمان زیادی تا زمان انتخابات باقی‌مانده، از هم‌اکنون پول‌های زیادی هزینه می‌کنند و حتی سفره‌های شام و ناهار رنگارنگ پهن می‌کنند.

به نظر می‌رسد پول‌هایی که در آن هشت سال جمع کرده‌اند را در این یک سال می‌خواهند هزینه کنند. البته در این‌باره باید دستگاه قضایی بررسی کند و مشخص شود که منبع این هزینه‌ها کجاست تا شائبه‌ای وجود نداشته باشد.

 

گردآوری : گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع : روزنامه شرق

 

 

 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X