تصاویر منتشر شده از سخنگوی ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه با ساعت مچی 620 هزار دلاری‌ در مراسم عروسی‌اش، در روسیه جنجال آفرید.

تصاویر منتشر شده از سخنگوی ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه با ساعت مچی 620 هزار دلاری‌ در مراسم عروسی‌اش، در روسیه جنجال آفرید.عکس‌های دیمیتری پسکوف و ساعت گران بهایش، در مراسم ازدواج وی با تاتیانا ناوکا، ورزشکار پاتیناژ المپیکی در ساحل سوچی گرفته شده است.

602748_909.jpg

الکسی ناوالنی، از سیاستمداران مخالف، این ساعت مچی را به عنوان یکی از ساعت‌های سفارشی طراحی شده توسط ریچارد مایل اعلام کرد. وی با استناد به ایمیلی که از ساعت سازان سوئیسی دریافت کرده، گفت که این ساعت ارزشی به میزان دست‌کم 620 هزار دلار دارد. اما همسر پسکوف می‌گوید که درباره قیمت ساعت بزرگ‌نمایی شده است.ناوالنی در این باره گفت: قیمت ساعت داماد از قیمت یک دستگاه آپارتمان بیشتر است.

پسکوف که میزان حقوق سالانه‌اش حدود 145 هزار دلار است، با رد هرگونه گمانه‌زنی‌ها گفت که این ساعت هدیه‌ همسرش است.در مراسم عروسی، ستاره‌های مهم روسیه و چهره‌های ورزشی حضور داشتند. اما با این حال پوتین از چشم عکاسان غایب بود. البته زوج این مراسم تایید کردند که از پوتین برای حضور در مراسم دعوت کرده بودند.

منبع: ایسنا

 

 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X