سیمرغسیمرغ

فرماندار شوش با اشاره تجمع تعدادی از بازنشستگان و نی‌برهای شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه، گفت: با توجه به صحبت‌های انجام گرفته و حل مشکل ورود نی به درون کارخانه، بهره‌برداری و تولید شکر در کارخانه نیشکر هفت تپه از امروز آغاز شد

توضیح فرماندار شوش درباره تجمع بازنشستگان

فرماندار شوش با اشاره تجمع تعدادی از بازنشستگان و نی‌برهای شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه، گفت: با توجه به صحبت‌های انجام گرفته و حل مشکل ورود نی به درون کارخانه، بهره‌برداری و تولید شکر در کارخانه نیشکر هفت تپه از امروز آغاز شد.

عدنان غزی اظهار کرد: تعدادی از بازنشستگان و نی‌برهای شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه امروز مانع ورود تریلرهای حامل نیشکر به درون کارخانه شدند که خوشبختانه با صحبت‌های انجام‌شده این مشکل حل شد.

وی افزود: این بازنشستگان حدود ۴۰۰ نفر بودند که با توجه به دوران بازنشستگی هنوز سنوات خود را دریافت نکرده‌اند اما با صحبت‌های انجام گرفته سرانجام رضایت دادند تا این تریلرها وارد کارخانه شوند.

فرماندار شوش تصریح کرد: این بازنشستگان در جلسه‌ای که با مدیریت شرکت داشتند، در بحث نحوه پرداخت این سنوات به توافق رسیدند و مشکل این کارگران حل شده است.

غزی در خصوص کارگران فصلی (نی‌برهای) این شرکت نیز عنوان کرد: در این زمینه به کارگران فصلی نیز گفته‌ایم که درخواست‌های خود را مکتوب کنند تا مشکلاتشان را از طریق اداره کار دنبال و پیگیری کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به صحبت‌های انجام گرفته و حل مشکل ورود نی به درون کارخانه، بهره‌برداری و تولید شکر در کارخانه نیشکر هفت تپه از امروز آغاز شد.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
مازنی: مدیران اینستاگرام عذرخواهی کنندمازنی: مدیران اینستاگرام عذرخواهی کنند

مازنی با بیان اینکه اینستاگرام با چنین اقداماتی از بازار بزرگ خود در ایران محروم خواهد شد، افزود: به مدیران اینستاگرام توصیه می‌کنم عذرخواهی کرده و شبکه‌هایی را که مسدود کردند، رفع انسداد کنند

news-left-2
 
X