پس از ادعای جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد در مجلس مبنی بر سکونت آیت‎الله آملی لاریجانی در قسمتی از مجموعه تشریفات قوه قضائیه که برای میهمانان خارجی تجهیز شده، روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام در بیانیه‎ای، آن را کذب محض و مصداق بارز نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی دانست

تکذیب ادعای کریمی قدوسی درباره آملی لاریجانی

روابط عمومی مجمع با تقبیح این قبیل ادعاهای نادرست و ظالمانه آن هم در ماه مبارک رمضان اعلام کرد: اولاً؛ محل مذکور که پس از ترک منزل سابق که می‎بایست در اختیار رئیس جدید قوه قضائیه قرار گیرد، قسمتی از مجموعه تشریفاتی قوه قضائیه نبوده و هیچ گاه هم تشریفات قوه قضائیه مهمانان خارجی را در آنجا مستقر نکرده است.

ثانیاً؛ این محل هیچ گونه تجهیزات خاصی فراتر از تجهیزات منازل سازمانی در اختیار مسئولان نظام ندارد.

ثالثاً؛ ساختمان مذکور ساختمانی قدیمی با قدمت بیش از 50 سال است که در دوره مرحوم آیت‎الله شاهرودی منزل مسکونی معاون اجرایی اسبق قوه قضائیه بوده است. لذا انتشار مطالب کذب مطرح شده نسبت به آیت‌الله آملی لاریجانی در راستای تخریب وجهه شخصیت‎های اثرگذار نظام جمهوری اسلامی بوده که متأسفانه توسط برخی ناآگاهان به ظاهر دلسوز در داخل کشور ترویج می ‌شود.

روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان تأکید کرد: ادعای مهیا بودن منزل مرحوم آیت‎الله هاشمی شاهرودی نیز با توجه به ادامه سکونت خانواده محترم ایشان کاملاً نادرست بوده و حضرت آیت‎الله آملی لاریجانی پس از انتصاب از ناحیه رهبر معظم انقلاب برای مدتی پیگیر امکان سکونت در این منزل یا منازل مشابه در منطقه مذکور بود که متأسفانه امکانپذیر نشد و از طرفی هم هرگز راضی به عسر و حرج بیت شریف مرحوم آیت‎الله شاهرودی نبود، رئیس مجمع چه باید می‎کرد؟

آقای کریمی قدوسی باید از خود بپرسد براساس چه اطلاعاتی و چه مجوز شرعی با انتشار سخنان ناصحیح و کذب همت خود را در تخریب مسئولان نظام و مخدوش کردن اذهان عمومی قرار داده است.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: bartarinha.ir

 
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X