عضو شورای مرکزی حزب موتلفه جزئیاتی از شهادت حجت‌الاسلام خرسند از اعضای این حزب را بیان کرد

توضیح در مورد قتل امام جمعه کازرون

حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه با اشاره به جزئیات شهادت حجت‌الاسلام محمد خرسند از اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه که شب گذشته در مورد سوقصد قرار گرفت، گفت: هنوز اطلاعات کاملی از این اقدام جنایت‌کارانه به دست ما نرسیده ولی اطلاعات اولیه نشان می‌دهد حادثه پس از اتمام مراسم شب احیا صورت گرفته است.

وی افزود: بر اساس اطلاعاتی که تاکنون به دست ما رسیده، آقای خرسند پس از اتمام مناسک معنوی شب‌های احیا، در حال بازگشت از مسجد به سمت منزل بوده که در نزدیکی ورودی درب منزل مورد سوقصد یک فرد مسلح به سلاح سرد قرار می‌گیرد.

ترقی تصریح کرد: فردی که این اقدام را انجام داده ظاهرا از اعضای فرقه‌های ضاله بوده که در ضدیت با روحانیت هستند و شعاری هم که پس از اقدام جنایت‌کارانه خود گفته است که ما باید روحانیون از بین ببریم.

عضو شورای مرکزی حزب موتفه در پاسخ به این سوال که این سوقصد به مسئله تقسیمات کشوری که چندی پیش موجب بروز ناآرامی در شهر کارزون شد، نداشته؟ گفت: از آنجا که حجت‌الاسلام خرسند در مسئله تقسیمات کشوری کارزون عمدتا مواضع دقیق و به نفع مردم گرفته بود، طرح چنین موضوعی که علت سوءقصد به این روحانی خدوم چه بوده، منطقی به نظر نمی‌رسد.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: bartarinha.ir

 
 
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X