اظهارات عضو سابق کنست رژیم صهیونیستی، نشان از سرنخ‌هایی دارد که این رژیم با کمک کشورهایی اقدام به توطئه برای ضربه زدن به امنیت منطقه کرده است

ردپای اسرائیل در انفجار نفت‌کش‌ها در دریای عمان

«شادیه عزیز بن یوسف»، نویسنده عرب در گزارشی اعلام کرد که «طلب ابوعرار» عضو سابق پارلمان رژیم صهیونیستی، اطلاعات جدیدی درباره نقش اسرائیل در حمله به نفتکش‌ها در بندر فجیره، ارائه داده است.

براساس اظهارات طلب ابوعرار، رژیم صهیونیستی از مدت‌ها قبل با کمک برخی کشورهای عربی خلیج فارس در تلاش برای توطئه‌ای جنون آمیز با هدف ضربه زدن به امنیت منطقه و خلیج فارس بوده است.

در همین ارتباط گفته شده به تازگی نشست‌های مشورتی بین مسئولانی از رژیم صهیونیستی و امارات برگزار و در خصوص تشکیل یک گروه مسلح جدید توافق شده است که این گروه، افکار افراطی به ظاهر اسلام گرایانه را داراست و مأموریت‌های خرابکارانه در اقیانوس آرام، دریای عمان و بخشهایی از جنوب آسیا را برعهده دارد.

به گفته این منبع، طحنون بن زائد مشاور امنیت ملی امارات شخصاً در نشست‌هایی که با موساد برای تشکیل گروه تروریستی در دریای عمان و خلیج فارس، برگزار شده بود حضور داشت.

همچنین گروه افراطی و تروریستی جدید از سوی اعضای سابق سازمان تروریستی القاعده در یمن و اعضای فراری داعش از عراق و سوریه با نام «پایگاه جهاد در جزیره العرب» تشکیل شده که قرار است حملاتی را در دریای عمان و اقیانوس هند انجام دهد.

شادیه عزیز بن یوسف در گزارش خود می‌افزاید، فرماندهی گروه تروریستی مذکور در صحرای حضرموت یمن و زیر نظر مستقیم موساد و سرویسهای اطلاعاتی برخی کشورهای عربی منطقه فعالیت می‌کند و از هشت ماه گذشته فعال بوده است.

در گزارش بن‌یوسف گفته‌شده اعضای آموزش دیده گروه تروریستی مذکور به 175 نفر می‌رسد که 80 نفر آنها برای القاعده در حضرموت و البیضاء یمن جنگیده و در پایگاه‌های متعلق به نظامیان صهیونیستی آموزش‌های لازم برای عملیات در دریا دیده‌اند.

نکته قابل توجه انتساب دو حادثه اخیر مرتبط با نفتکش‌ها و کشتی‌های تجاری در الفجیره خلیج فارس و پس از آن در دریای عمان است که مسئولیت آن متوجه گروه تروریستی مشترک اسرائیل و امارات شده است.

در پایان گزارش نویسنده از ارائه اطلاعات بیشتر مرتبط با این گروه و اعضای کلیدی مؤسس آن در آینده نزدیک خبر داده است.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: bartarinha.ir

 
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X