جشن تولد نخستین شهید حادثه پلاسکو
بیست و هفتمین سالروز ولادت اولین شهید آتش نشان حادثه پلاسکو، شهید بهنام میرزاخانی با حضور جمع کثیری در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) برگزار شد.

تولد اولین شهید پلاسکو برگزار شد

به مناسبت بیست و هفتمین سالروز ولادت اولین شهید آتش نشان حادثه پلاسکو، شهید بهنام میرزاخانی، مراسم جشن و بزرگداشت باشکوهی عصر پنج شنبه با حضور جمع کثیری از خانواده های معظم شهدا، آحاد مردم، آتش نشانان، اهالی فرهنگ و هنر و مسئولین محلی بر سر مزار شهدای آتش نشان واقع در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) برگزار شد.

هم زمان مراسم تجلیل از 10 خانواده شهید مدافع حرم فاطمیون نیز برگزار و از کتاب زندگی نامه و سایت شهید بهنام میرزاخانی رونمایی شد.

سخنران ویژه این مراسم مسعود ده نمکی، تهیه کننده و کارگردان سینما و تلویزیون بود که دقایقی به ایراد سخنرانی پرداخت و از طرف مردم به خانواده های معظم شهید حاضر در مراسم وعده داد که در اولین اکران فیلم آینده اش در شهریور ماه، به صورت افتخاری یک سانس ویژه به این بزرگواران اختصاص دهد. از طرف خود نیز به خانواده های شهدا یک بسته فرهنگی نفیس هدیه داد. خانواده های شهدا نیز یک جلد کلام الله مجید نفیس و لوح تقدیر به آقای ده نمکی اهداء کردند.

در این مراسم کیک های متعددی که توسط علاقه مندان به این شهید بزرگوار تهیه شده بود بین جمعیت توزیع شد.

جشن تولد نخستین شهید حادثه پلاسکو

جشن تولد نخستین شهید حادثه پلاسکو

جشن تولد نخستین شهید حادثه پلاسکو

جشن تولد نخستین شهید حادثه پلاسکو


گردآوری:گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: snn.ir