سیمرغسیمرغ
تازه های سیاسی

در آن جلسه مذکور من و مادرم خانم زهرا مصطفوی نیز حضور داشتیم و خاطره آقای هاشمی همان سخنانی است که در آن جلسه مطرح شد و همسر امام(ره) به ایشان فرمودند.

«لیلی بروجردی» نوه دختری امام(ره) ، ضمن تأیید خاطره آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از همسر امام - خانم خدیجه ثقفی - در سال 84 گفت: آنچه آقای هاشمی از سال 84 به نقل از مادربزرگ ما در همایش بانوی انقلاب طرح کردند، همانی است که ایشان پیش از این نیز در چهلم همسر امام در سال 88 نقل کرده بودند.

بروجردی تأکید کرد: در آن جلسه مذکور من و مادرم خانم زهرا مصطفوی نیز حضور داشتیم و خاطره آقای هاشمی همان سخنانی است که در آن جلسه مطرح شد و همسر امام(ره) به ایشان فرمودند.وی در پاسخ به درخواست که «شما هم خاطره آن روز را نقل کنید»، گفت: آن جلسه همان بود که آقای هاشمی گفتند. چیز دیگری نیست که من بخواهم به سخنان آقای هاشمی اضافه کنم و صحبت‌های ایشان سند است.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در همایش «بانوی انقلاب» با اشاره به انتخابات سال ۸۴ گفت: «سال ۸۴ نمی‌خواستم کاندیدای ریاست جمهوری شوم البته درخواست‌های زیادی در این زمینه از بنده می‌شد. در‌‌ همان زمان همسر امام خواستند که مرا ببینند و به من گفتند مگر امام انقلاب را به شما نسپرد؟ آیا شما می‌دانید انقلاب را به دست چه کسانی می‌خواهید بدهید؟ اصلا آنهایی که می‌خواهند کاندیدا شوند را می‌شناسید؟ در آن زمان با این حرکت همسر امام، بنده منقلب شدم و اشک در چشمانم حلقه بست و بعد ثبت نام کردم.‎»


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع:ana.ir 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
اتاق بازرگانی: به جای ارز ۴۲۰۰تومانی یارانه بدهیداتاق بازرگانی: به جای ارز ۴۲۰۰تومانی یارانه بدهید

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران از پیشنهاد این اتاق به دولت برای حذف ارز 4200 تومانی و ارائه یارانه نقدی به اقشار آسیب پذیر خبر داد

news-left-2
  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X