بوش همچنین گفت که برنامه اوباما برای لغو تحریم ها با این وعده که انها نمی دانند به جایگاه سابق خود در حوزه هسته ای بازگردند امکان پذیر نیست.

جرج بوش رئیس جمهور سابق آمریکا  در جلسه ای پشت درهای بسته با سرمایه داران یهودی، تندترین انتقادات علنی خود را نسبت به سیاست خارجی اوباما بیان کرد و گفت که پرزیدنت اوباما در مورد ایران ساده لوح است و در حال باختن جنگ به داعش است.

بلومبرگ ویو نوشت: بوش که به ندرت اوباما را مورد انتقاد قرار می دهد در ابتدای جلسه عنوان کرد که دیگر قصد ورود به میدان سیاست را ندارد. او سپس به سیاست خارجی اوباما پرداخت و گفت که امریکا در حال عقب نشینی در سراسر جهان است. رئیس جمهور سابق آمریکا افزود: اوباما در مورد مقاصد ایران دچار سوء تفاهم شده است.

وی اضافه کرد: ایران رئیس جمهوری جدید دارد، او نرم خواست، اما باید از خودمان بپرسیم ایا ایران سیاست جدیدی دارد یا فقط رئیس جمهور تغییر کرده است. بوش همچنین گفت که برنامه اوباما برای لغو تحریم ها با این وعده که انها نمی دانند به جایگاه سابق خود در حوزه هسته ای بازگردند امکان پذیر نیست.

وی افزود که توافق با ایران برای امنیت ملی امریکا در بلند مدت ضرر خواهد داشت.

 

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: پایگاه خبری انتخاب

 

 

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/03/05 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/03/05

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴ میلیون و ۷۶۷ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۲۹ هزار و ۶۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است

 
X