سیمرغسیمرغ
تازه های سیاسی

با ادامه موج شایعات درباره آلودگی کالاهای ایرانی در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های عربی، یک مبلغ عربستانی از شهروندان این کشور خواست کالاهای ایرانی را تحریم کنند.

«عائض القرنی» مبلغ عربستانی شهروندان این کشور را به تحریم‌ کالاهای ایرانی تشویق کرد و گفت کسانی که کالاهای ایرانی خرید کنند از یک کشور متجاوز حمایت کرده‌اند.القرنی با انتشار توئیتی در صفحه توئیترش ایران را «کشور متجاوز صفوی» نامید که برای نابودی منطقه تلاش می‌کند و گفت که خرید کالاهای ایرانی به معنای حمایت از چنین کشوری است.

بنا بر گزارش رسانه‌های سعودی، گروهی از کاربران عرب کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس نیز با انتشار توئیت‌هایی مدعی شدند که از این پس از خرید کالاهای ایرانی اجتناب خواهند کرد و برخی نیز خواستار ممنوعیت واردات کالاهای ایرانی به این کشورها شدند.

اخیرا در شبکه‌های اجتماعی و در برخی رسانه‌های عربی شایعه شده که برخی کالاهای ایرانی صادر شده به کشورهای عربی سمی است، سمی بودن گوشت و هندوانه ایرانی با موادی سمی به منظور تهدید اعراب یکی از ادعاهای عجیب و غریبی است که اخیرا منتشر شده و با تکذیب سفارت ایران در امارات مواجه شده است.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: farsnews.com 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
جزئیات طرح ناسا برای سفر به ماه اعلام شدجزئیات طرح ناسا برای سفر به ماه اعلام شد

براساس طرح ناسا، فضانوردان ۲۰۲۴ میلادی به ماه می روند و در ۲۰۲۸ ساخت ایستگاه در ماه آغاز می شود

news-left-2
  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X