سیمرغسیمرغ
تازه های سیاسی

ریک سانتوروماگر: این افراد می‌خواهند نسخه‌ای از اسلام قرن هفتم (میلادی) را بازگردانند پیشنهاد من این است که بمب‌افکن‌های خود را راهی کنیم و آنها را بمباران کنیم تا اوضاعشان مثل قرن هفتم شود.

 ریک سانتوروم، سیاستمدار حزب جمهوری‌خواه آمریکا و نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری این کشور روز شنبه ضمن انتقاد از سیاست‌های باراک اوباما گفت وی بین دوست و دشمن تفاوتی قایل نیست.سانتوروم سناتور سابق پنسیلوانیا که شعار انتخاباتی‌اش اصلاح اشتباهات اوباما در تامین امنیت آمریکاست در ایالت کارولینای جنوبی گفت:  روسیه، چین و اسلامگرایی افراطی کشور ما را تهدید می‌کند.وی افزود: خوشحال می‌شوم اگر ببینم اوباما میان دشمن و دوست تفاوتی قایل می‌شود. اوباما باید متوجه باشد ایران دشمن ماست و اسراییل دوست ما.وی گفت:  نظرم درباره اسلام گرایی افراطی مشخص است. این جنگ جنگ علیه تروریسم نیست. جنگ علیه اسلام افراطی است.وی افزود:  اگر این افراد می‌خواهند نسخه‌ای از اسلام قرن هفتم (میلادی) را بازگردانند پیشنهاد من این است که بمب‌افکن‌های خود را راهی کنیم و آنها را بمباران کنیم تا اوضاعشان مثل قرن هفتم شود.

 

گردآوری:گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع:iribnews.ir

 

 

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
تهدید ترامپ: این رسما پایان ایران خواهد بود!تهدید ترامپ: این رسما پایان ایران خواهد بود!

رئیس جمهور آمریکا در ادامه لفاظی‌های خود علیه ایران در حساب توئیتری خود نوشت که هرگز ایالات متحده آمریکا را دوباره تهدید نکنید

news-left-2
  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X