سیمرغسیمرغ
تازه های سیاسی

مشاور رسانه ای رییس جمهوری، هرگونه خبر تغییر و جابجایی در هیات دولت را تکذیب کرد.

محمدرضا صادق روز سه شنبه پس از عیادت از دکتر علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر تغییر در هیات دولت گفت: اکنون باید بیشتر به فکر مسایل ملی باشیم و نباید به شایعات دامن زد.برخی منابع طی روزهای اخیر گمانه هایی را در مورد تغییر در ترکیب هیات دولت مطرح کرده اند.

وی همچنین در پاسخ خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه شنیده شده این تغییرات در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی صورت خواهد گرفت، این موضوع را شایعه خواند و بار دیگر تکرار کرد که نباید به این گونه مسایل دامن زد.

صادق همچنین درمورد وضعیت عمومی رییس سازمان انرژی اتمی افزود: با پزشک معالج دکتر صالحی صحبت کردم و وی بزودی از بیمارستان مرخص خواهد شد.

رییس سازمان انرژی اتمی کشور شب گذشته(دوشنبه) به علت پارگی روده در اثر کولونوسکپی در بیمارستان بهمن دو بار مورد عمل جراحی قرار گرفت.

تاکنون جمعی از شخصیت های سیاسی به ملاقات دکتر صالحی رفته اند.

 

گردآوری:گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع:irna.ir

 

 

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
۵ تا ۲۵ سال حبس برای مرتکبین اسیدپاشی۵ تا ۲۵ سال حبس برای مرتکبین اسیدپاشی

نمایندگان مجلس شورای اسلامی مقرر کردند: هر گاه شخصی مرتکب جرم اسیدپاشی شود و مجازات آن قصاص نباشد و این حکم به هر علنی مانند فرار مرتکب یا مصالحه اولیای دم، اجرا نشود، مرتکب علاوه بر پرداخت دیه یا ارش به حبس پنج تا بیش از 25 سال محکوم می شود

news-left-2
 
X