سیمرغسیمرغ
تازه های سیاسی

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: جمهوری اسلامی ایران هم اکنون به برکت رهبری خردمندانه مقام معظم رهبری به عنوان قدرت مطلق منطقه محسوب می شود.

سردار سرتیپ محمدرضا نقدی در جمع سرحلقه های صالحین پایگاه های مقاومت بسیج شهرستان اراک در مجتمع فرهنگی ستارگان این شهر افزود: دشمنان باور نداشتند که روزی کشور ایران اسلامی به چنین اقتدار و عزتی دست پیدا کند، امروزه در نقطه حساسی از پیچ تاریخی که مقام معظم رهبری نیز به آن تأکید کرده اند قرار داریم و این مهم هوشیاری و آگاهی آحاد جامعه را می طلبد.

وی ادامه داد: آحاد ملت ایران باید بدانند که دشمنان قسم خورده این مرز و بوم از هر ابزاری برای ضربه زدن به ارزش های انقلاب استفاده می کنند بنابراین همه باید در برابر توطئه ها و شرارت های دشمنان با یکدیگر هم قسم شویم.

رییس سازمان بسیج مستضعفین اظهار کرد: ملت های مستضعف جهان به انقلاب اسلامی امید دارند و کوچکترین ضعفی، جبهه مقاومت مستضعفان را با مشکل مواجه می سازد و چیزی که دشمنان نظام اسلام را به وحشت می اندازد نیروی ایمان و ولایتمداری ملت ایران است.

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران مسیرحرکت دنیا را عوض کرد، به گونه ای که منحنی قدرت آمریکا رو به نزول بوده و آرمان های انقلاب اسلامی به همه نقاط دنیا صادر شده و سیر صعودی راطی می کند.

سردار نقدی ادامه داد: ایران اسلامی به برکت خون شهدا، اهداف عالیه امام راحل و رهبری مقتدرانه مقام معظم رهبری قلب های مستضعفان جهان را تسخیر کرده و ارزش های انقلاب اسلامی الگوی همه آزادی خواهان جهان شده است.

وی گفت: هم اکنون ملت های مستضعف جهان در مقابله با ظلم و ستم به پا خواسته اند و پرچم اسلام در منطقه به اهتزاز درآمده و منافع استکبار جهانی را به خطر انداخته اند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین افزود: رژیم آل سعود با حمایت های آمریکای جنایتکار و رژیم اشغالگر اسراییل مردم مظلوم یمن را مورد آماج حملات هوایی قرار داده است اما هر روز که می گذرد مردم مظلوم این کشور در حفظ کیان خود مصمم تر از گذشته می شوند.

وی ادامه داد: بسیج در تمامی عرصه ها حضوری فعال دارد و همواره با پیروی از ولایت فقیه در راستای حفظ ارزش های انقلاب اسلامی گام برمی دارد.

سردار نقدی بیان کرد: حلقه های صالحین برای مراقبت و تربیت نسل جوان شکل گرفته و سرگروه ها و مسوولان این نهاد مقدس باید با بهره گیری از موازین دین مبین اسلام و سیره اهل بیت(ع) فرهنگ علوی را در جامعه گسترش دهند.

رییس سازمان بسیج مستضعفی افزود: شکل گیری حلقه های صالحین در هر پایگاه برای این بوده که مرجعی باشد و به حلقه های جوان مشاوره و همفکری دهد و فلسفه وجودی پایگاه های بسیج یکی تربیت بسیجیان متدین و دیگری الگو شدن آنان برای دیگر افراد است.

وی گفت: امر به معروف و نهی از منکر را باید به نوعی ترویج دهیم و در این زمینه باید رفتار خودمان الگوی دیگران شود چرا که در صدر اسلام رفتار و کردار پیامبر اسلام(ص) بود که سبب شده جمع کثیری به اسلام گرایش پیدا کنند.

سردار نقدی خاطرنشان کرد: با توجه به مشکلات حوزه صنعت باید تلاش کنیم تا مسایل این بخش را رفع کنیم و در این راستا باید تعصب تولید ملی داشته و از ورود کالاهای خارجی که مشابه آن در داخل کشور تولید می شود جلوگیری کرد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امسال 10 هزار میلیارد ریال تسهیلات برای اقتصاد مقاومتی اختصاص یافته و تنها دو هزار میلیارد ریال آن به صنایع تبدیلی اختصاص یافته است، بنابراین مدیران صنایع باید به گسترش صنایع تبدیلی توجه ویژه داشته باشند.

وی در ادامه سخنان خود به مذاکرات هسته ای ایران با گروه 1+5 اشاره کرد و گفت: خطوط قرمز نظام باید در این مذاکرات رعایت شود.

سردار نقدی ادامه داد: همه تحریم ها با امضا این قرارداد باید لغو شده و نظارت فوق العاده خارج از معاهدات بین المللی پذیرفتنی نیست و همه باید در میدان حضور داشته باشیم.

حضور در آیین معارفه فرمانده سپاه روح الله و بازدی از شرکت واگن پارس اراک از دیگر برنامه های یک روزه سردار نقدی در اراک بود.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: Tabnak.ir 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
اتاق بازرگانی: به جای ارز ۴۲۰۰تومانی یارانه بدهیداتاق بازرگانی: به جای ارز ۴۲۰۰تومانی یارانه بدهید

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران از پیشنهاد این اتاق به دولت برای حذف ارز 4200 تومانی و ارائه یارانه نقدی به اقشار آسیب پذیر خبر داد

news-left-2
  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X