در حاشیه تجمع دیروز بسیج دانشجویی در میدان فلسطین(که با حضور حدود500نفر برگزار شد) محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت ارشاد در دولت دهم که از ابتدا در این مراسم حاضر بود، در پاسخ به خبرنگار ما درباره دلیل اعتراض به روند مذاکرات هسته‌ای گفت: اکنون شاهد این نبودم که یک دولتی مانند دولت آقای روحانی، عزت مردم خود را بفروشد و تمام امکانات داخلی کشور را نادیده بگیرد.

در حاشیه تجمع دیروز بسیج دانشجویی در میدان فلسطین(که با حضور حدود500نفر برگزار شد) محمدعلی رامین  معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت دهم که از ابتدا در این مراسم حاضر بود، در پاسخ به خبرنگار ما درباره دلیل اعتراض به روند مذاکرات هسته‌ای گفت: «دولت یازدهم درواقع درحال مذاکره با اسرائیل است؛ زیرا کشورهای اروپایی به نیابت از آمریکا و خود آمریکایی‌ها به نیابت از اسرائیل در حال مذاکره با ما هستند. اسرائیل نماد صهیونیسم و استکبار جهانی، صرفا قصد فریب ما را دارد. دولت اگر متوجه این فریب نشده که هیهات، اگر هم متوجه هستند که باید پرسید چرا مردم را فریب می‌دهند.

متأسفانه این دولت از ابتدا به فرامین امام حاضر، یعنی حضرت امام خامنه‌ای گوش فرا نداد. رهبرمعظم‌انقلاب فرمودند به دشمن اعتماد نکنید و به ملت بازگردید، اما دولت نه‌تنها به مردم کشورمان پشت کرد، بلکه به دشمن اعتماد کرد. من در ٤٠ سالی که در عرصه سیاسی جهان حضور دارم تاکنون شاهد این نبودم که یک دولتی مانند دولت آقای روحانی، عزت مردم خود را بفروشد و تمام امکانات داخلی کشور را نادیده بگیرد.

همین آقای روحانی، ١٢سال پیش آمدند و تمام تأسیسات هسته‌ای را تعطیل کردند و بعد دیدند طرف مقابل آنها را گول‌زده است. این فشارهایی که آقای هاشمی از درون نظام به دولت و مردم می‌آورد تا آنها تسلیم آمریکا شوند، خیانت بسیار بزرگی است. اگر اجازه فریاد به ملت ایران بدهند خواهند دید مردم ایران این خیانت را برنمی‌تابند».

محمدعلی رامین در پاسخ به این سؤال که دشمن در هشت سال دولت سابق هم همواره تهدید می‌کرد، اما هم‌زمان مذاکره هم صورت می‌گرفت و این چه تفاوتی با شرایط فعلی دارد، پاسخ داد: «دشمن سال‌هاست مشغول شیطنت و عربده‌کشی است. مشکل از دولت ماست که کشور را از مردم به امانت گرفته و آن را تحویل آمریکا داده است.

اگر در هشت سال گذشته ما مذاکره کرده‌ایم، اما اختیار هیچ‌چیز را به دشمن ندادیم». رامین در پاسخ به این سؤال که آیا برای این موضوع مصداق خاصی دارید، گفت: «بله، اکنون اختیار تمام تأسیسات هسته‌ای ما در دست دشمن است. حتی بسیاری موارد دیگری هم را که دولتمردان می‌ترسند آن را علنی اعلام کنند به دشمن واگذار کرده‌اند».

 

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع:روزنامه شرق

 

 

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
اتاق بازرگانی: به جای ارز ۴۲۰۰تومانی یارانه بدهید اتاق بازرگانی: به جای ارز ۴۲۰۰تومانی یارانه بدهید

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران از پیشنهاد این اتاق به دولت برای حذف ارز 4200 تومانی و ارائه یارانه نقدی به اقشار آسیب پذیر خبر داد

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
آگهی ترحیم پراید سوار مشکوک حادثه عجیب اصفهان + عکس آگهی ترحیم پراید سوار مشکوک حادثه عجیب اصفهان + عکس

بامداد روز جمعه، تصادف مرگباری در اصفهان رخ داد که در آن حین کورس دو خودروی پورشه، یکی از پورشه‌ها با انحراف از مسیر اصلی با یک دستگاه پراید برخورد…

از امروز با پرمصرف‌های آب و برق برخورد می‌شود از امروز با پرمصرف‌های آب و برق برخورد می‌شود

اواسط سال گذشته، رضا اردکانیان - وزیر نیرو - از به تصویب رسیدن طرح افزایش تعرفه مشترکان پرمصرف در کمیسیون زیربنایی دولت خبر داد و هدف آن را تشویق…

 
X