سیمرغسیمرغ
تازه های سیاسی

دبیر هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به قرار داشتن مجلس در سال پایانی گفت: پیگیری و حل مشکلات فرهنگیان و بازنشستگان به‌عنوان اولویت باید در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه فارس، سیداحمدرضا دستغیب در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نباید برگزاری انتخابات در سال آخر فعالیت مجلس، رسیدگی به قوانین و پیگیری موضوعات مهم را با خلل و مشکل مواجه کند.

وی با تصریح این‌که «باید با برنامه‌ریزی مطالبات بحق مردم را مورد بررسی قرار داد» افزود: در سالی که به‌نام همدلی و همزبانی نامگذاری شده، موضوع مهم برنامه‌ریزی دقیق برای تحقق تمام برنامه‌هاست.

وی اولویت‌گذاری برای مسائل را یک اصل برای رسیدگی به تمام موارد با اهمیت دانست و گفت: امیدواریم سال پایانی هم، سالی پربار برای این دوره مجلس شورای اسلامی باشد. همدلی و همراهی بین اعضای هیئت رئیسه جدید گام مهم در حل بسیاری از مشکلات و عبور از برخی نگرانی‌ها است.

نماینده مردم شیراز همچنین گفت: باید در استان فارس نیز بتوان یک فضای جدید در همدلی و وحدت ایجاد کرد تا با همراهی بین بخشی مشکلات مختلف رفع شود.

منبع: ایسنا

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
قیمت دلار ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان شدقیمت دلار ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان شد

همزمان با کاهش قیمت ها در بازار آزاد و البته کاهش چند مرحله ای قیمت ها در صرافی های بانکی، هم اکنون قیمت دلار ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان شده است

news-left-2
  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X