سیمرغسیمرغ
تازه های سیاسی

یک نماینده مجلس شورای اسلامی معتقد است که بدون رعایت اخلاق و روابط صحیح انسانی، وحدت و همدلی و همزبانی مخدوش می‌شود.

عبدالوحید فیاضی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر لزوم اصلاح روابط بین قوا و اینکه برخوردها باید با رعایت اصول و ارزش صورت گیرد، گفت: چه نمایندگان در حوزه وظایف و اختیارات خودشان و چه وزرا در حوزه خود باید در این زمینه اقدام کنند.

این نماینده اصولگرای مجلس افزود: به نظر می‌رسد هر یک از قوا باید بر اساس وظیفه قانونی‌شان با رعایت ادب، قانون و همه اصول به آنچه که خواسته‌شان است بپردازند.

نماینده مردم نور در مجلس همچنین اظهار کرد: اگر دستگاه‌ها پیگیر مطالبات سازمانی در وزارتخانه‌ها یا نمایندگان پیگیر مطالبات مردمی در مجلس باشند، طبیعتا آن وحدت، همدلی و همزبانی هم وجود خواهد داشت؛ در غیر این صورت و بدون رعایت اخلاق، ادب و روابط صحیح انسانی ممکن است وحدت و همدلی مخدوش شود.

وی با بیان اینکه همواره باید اصول رعایت شود، خاطرنشان کرد: در مجلس باید بیشتر به این مقولات توجه شود و این امر نیاز به تقویت رفتارهای مثبت دارد.

منبع: ایسنا

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
۵ تا ۲۵ سال حبس برای مرتکبین اسیدپاشی۵ تا ۲۵ سال حبس برای مرتکبین اسیدپاشی

نمایندگان مجلس شورای اسلامی مقرر کردند: هر گاه شخصی مرتکب جرم اسیدپاشی شود و مجازات آن قصاص نباشد و این حکم به هر علنی مانند فرار مرتکب یا مصالحه اولیای دم، اجرا نشود، مرتکب علاوه بر پرداخت دیه یا ارش به حبس پنج تا بیش از 25 سال محکوم می شود

news-left-2
  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X