سیمرغسیمرغ
تازه های سیاسی

یک عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها گفت: توقع ما از وزارت کشور برای فعال تر کردن بیشتر احزاب و تشکل‌های سیاسی بیش از اینهاست و وزارت کشور برای فعال‌تر کردن احزاب باید بیشتر تلاش کند.

نجفقلی حبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه نگاه وزارت کشور به احزاب و تشکل‌های سیاسی تاکنون عملا آثار مطلوبی نداشته است، اظهار کرد: معلوم است که تلاش می‌شود تا توفیق حاصل شود اما با نگاهی به زمان تشکیل مجمع عمومی خانه احزاب می‌توان دریافت که خیلی وقت پیش باید این جلسه تشکیل می‌شد.

وی افزود: اگرچه جلسات متعددی برای سر و پا شدن خانه احزاب برگزار شد و من تلاش مسئولان را نفی نمی‌کنم و به هر ترتیب کار سختی بوده و مشکلاتی وجود داشته است اما توقع ما بیشتر از اینهاست و وزارت کشور برای فعال‌تر کردن احزاب باید بیشتر تلاش کند.

این عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها با مورد توجه قرار دادن قولی که از سوی وزارت کشور برای در اختیار قرار دادن یک مکان به خانه احزاب داده شد، گفت: با توجه به اینکه در آستانه انتخابات بر اساس یک سابقه تاریخی احزاب فعال‌تر می‌شوند توقع ما از وزارت کشور بیشتر از اینهاست.

منبع: ایسنا

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
بحرین به اتباعش درباره سفر به ایران و عراق هشدار دادبحرین به اتباعش درباره سفر به ایران و عراق هشدار داد

وزارت خارجه بحرین به اتباع خود درباره سفر به ایران و عراق هشدار داد

news-left-2
 
X