سیمرغسیمرغ
تازه های سیاسی

در آستانه بازی های المپیک اروپایی 2015 باکو، ناصر وطن مسئول امور کنسولی سفارت کشورمان در جمهوری آذربایجان از هموطنان و مسافران ایرانی که برای دیدن بازی های المپیک اروپایی 2015 باکو قصد سفر به این کشور را دارند خواست تا قبل از سفر ویزای ورود به آذربایجان را دریافت نمایند.

به گزارش ایسنا، وی تاکید کرد در طول بازی ها امکان اخذ روادید در فرودگاه‌ها و مبادی ورودی جمهوری آذربایجان مقدور نیست و داشتن بلیط مسابقات برای ورود و اقامت در جمهوری آذربایجان نیز کافی نیست.

وی گفت: با توجه به مقررات سختگیرانه جمهوری آذربایجان در مورد مواد مخدّر و داروهای آرام بخش، مسافران ایرانی به این موضوع توجه نمایند.

وطن از هموطنان ایرانی خواست قبل از خروج از کشور آدرس و شماره تلفن‌های سفارت و بخش کنسولی سفارت در باکو را به همراه داشته باشند تا در صورت مواجهه با مشکل، امکان تماس با سفارت را داشته باشند.

وی گفت: مسافرانی که قصد اقامت بیش از 10 روز را در جمهوری آذربایجان دارند حتماً‌ در ابتدای سفر به سرویس دولتی مهاجرت مراجعه و کد لازم را دریافت و تا زمان خروج از جمهوری آذربایجان این کد را نزد خود حفظ نمایند.

منبع: ایسنا

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
قیمت دلار ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان شدقیمت دلار ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان شد

همزمان با کاهش قیمت ها در بازار آزاد و البته کاهش چند مرحله ای قیمت ها در صرافی های بانکی، هم اکنون قیمت دلار ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان شده است

news-left-2
  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X