سیمرغسیمرغ
تازه های سیاسی

معاون و قائم مقام وزیر کشور در امور سیاسی امروز در همایش سراسری فرمانداران گفت : تحت هیچ شرایطی اجازه نخواهیم داد از امکانات دولتی و بیت المال له یا علیه داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری استفاده شود و همه در مقابل قانون یکسانند .

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مقیمی از فرمانداران خواست شرایط یکسانی را برای طیف های مختلف سیاسی در چارچوب قانون ایجاد کنند و پاسخگوی ابهامات و شایعات پیرامون رخدادهای منطقه تحت مسولیت خود باشند.

معاون سیاسی وزیر کشور مردم را ستون خیمه گاه انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: در نظر و سیره حضرت امام خمینی (ره) صندوق رای زبان گویای ملت است و همه باید نسبت به آن تمکین کنیم .

وی افزود : انتخابات در ایران میراثی است که در دل آن ارزش های دینی و اسلامی ما نهفته است .

مقیمی با اشاره به اینکه صداقت ، امانتداری و راستگویی بزرگ ترین سرمایه نظام و دولت است گفت : مردم ما صبور و بزرگوارند و اگر سخن صادقانه بشوند حتما می پذیرند و همراه می شوند .

معاون سیاسی وزیر کشور گفت : تفکر اعتدالی بر مبنای تعامل است و مدیران آن با گروه های سیاسی و احزاب و نهادهای مدنی و کانون های فرهنگی در تعامل هستند اما این تعاملات به معنای زیر پاگذاشتن جایگاه ها نیست و نباید در تعارض با استقلال دولتمردان باشد .

وی گفت : احزاب سیاسی دارای مجوز و گروه های ،سازمان های مردم نهاد و نخبگان فعال در عرصه سیاسی از سرمایه های نظام هستند .

این خبر تکمیل می شود.

منبع: ایسنا

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
صادق زیبا کلام : دولت دوازدهم، گلگیر است!!صادق زیبا کلام : دولت دوازدهم، گلگیر است!!

صادق زیباکلام، استاد دانشگاه و فعال سیاسی اصلاح‌طلب درباره مشکلات دولت دوازدهم در آستانه دومین سالگرد آغاز آن می‌گوید: من از ابتدای دولت دوازدهم نام آن را «گلگیر» گذاشتم

news-left-2
  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X