سیمرغسیمرغ
تازه های سیاسی

روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی به مناسبت روز جوان پیامی منتشر کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، متن این پیام به شرح ذیل می‌باشد:

«اَصحابُ المَهدیِّ شَبابٌ لا کُهولٌ فیهِم اِلاّ مِثلَ کُحلِ العَینِ وَ المِلحِ فِی الزّادِ وَ اَقَلُّ الزّادِ المِلحُ؛

یاران مهدی جوان‌اند و کهن‌سالان در میان آنان کم‌اند، مانند سُرمه در چشم و نمک در زاد و توشه، که کمترین قسمت توشه، نمک است.

الغیبة (طوسی)

انتخاب روز میلاد حضرت علی‌اکبر آن سرباز همیشه آماده برای جانبازی برای اسلام به‌عنوان روز جوان موجب افتخار و غرور و قطعاً باری بر دوش جوانان است که از خداوند می‌خواهیم در رساندن این بار به سرمنزل مقصود یاری‌رسان ما باشد تا شرمنده آن حضرت نباشیم.

از مسئولین محترم کشور خواهان آن هستیم که نسبت به دغدغه‌های قشر جوان بیش از این توجه نشان داده و از ظرفیت‌های بالقوه جوانان ما در جهت اعتلای ایران اسلامی و حل مشکلات در پیش روی ملت ایران بهره برده و تلاش خود برای حل مشکلات جوانان که کم هم نیست دوچندان سازند مشکلاتی از قبیل بیکاری،هزینه های سنگین تحصیل،مسکن و ازدواج که از لوازم تحقق آن پرهیز از رفتار های شعارگونه در خصوص رفع این مشکلات است.

و اما ای دوست عزیز با وجود تمامی مشکلات، پدران ما پرچم پر افتخار کشور را از میان تمامی دشمنان ما بدین جا رسانده اند و اکنون نوبت ماست تا این راه را ادامه دهیم و چه زیبا آن پیرسفر کرده مسیری که کشور برای رسیدن به اهداف خود ناگزیر باید از آن عبور کند را به ما نشان داده است؛امروز بهتر از هر روزی دیگری می توانیم به عمق سخنان امام خمینی (ره)و رهنمود های ایشان پی ببریم ،زمانی که می بینیم ایشان راه حل مشکلات امروز ایران و حتی جهان را چندین سال پیش از این اعلام فرموده بودند: «توجه نسل جوان به شناسایی و شناساندن چهره واقعی اسلام، موجب تقدیر است. ما امروز قبل از هر چیز وظیفه داریم تبلیغات اجانب و عمال استعمار را خنثی کنیم. شما نسل جوان موظف هستید غرب زده ها را از خواب بیدار کنید و فجایع حکومت های ضد انسانی آن ها و عمال آن ها را برملا نمایید».

شاید اگر به صورت کامل و صحیح به این دستور امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه در شناسایی اسلام بیشتر جدیت کنید. تعالیم مقدسه قرآن را بیاموزید و به کار بندید. با کمال اخلاص در نشر و تبلیغ و معرفی اسلام به ملل دیگر و پیشبرد آرمان های بزرگ اسلام بکوشید»جامه عمل می پوشاندیم امروز شاهد حیوانات انسان نمای چون داعش نبودیم.

بسیج دانشجویی میلاد حضرت علی‌اکبر (ع) و روز جوان را به‌تمامی جوانان غیور این مرزوبوم به‌خصوص قشر دانشجو تبریک و تهنیت عرض کرده و از آستان ربوبی توفیق سربازی در رکاب بقیه‌الله اعظم و و ظهور ایشان را مسئلت می‌نماید.

روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی»

منبع: ایسنا

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
فوری/ انفجار در پایتخت عراقفوری/ انفجار در پایتخت عراق

رسانه ها از وقوع انفجار در بغداد پایتخت عراق خبر دادند

news-left-2
  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X