صبح امروز در جلسه ویژه‌ای در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به ریاست بروجردی و با حضور سردار پاکپور، فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، معاون امنیتی وزارت اطلاعات و مسئولان ذیربط مرزی وزارت کشور و مرزبانی ناجا، آخرین وضعیت مرزبان‌های شرقی و غربی کشور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این جلسه از تلاش‌های ارزشمند نیروهای اطلاعاتی و امنیتی به ویژه وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که با هوشیاری الهی موفق شدند بسیاری از توطئه‌های طراحی شده را قبل از انجام خنثی نمایند تشکر و تقدیر به عمل آمد.

در این جلسه اتفاق نظر وجود داشت که شرایط فعلی با توجه به بحران در کشورهای همسایه مطلوب و کشور از امنیت پایداری برخوردار است و باید با هوشیاری طراحی‌های سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا، رژیم صهیونیستی و هم‌پیمانان منطقه‌ای آنها وضعیت را رصد و توطئه‌ها را خنثی نمود.

در این جلسه همچنین بر این نکته تاکید شد که با توجه به آمادگی نیروهای نظامی، امنیتی و اطلاعاتی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران، داعش قطعا نمی‌تواند خطری برای کشور محسوب شود.

منبع: ایسنا

 
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X