ففف

با توجه به کناره گیری جهانگیری و قالیباف رقابت در انتخابات ریاست جمهوری ایران، 2 قطبی، میان روحانی و رئیسی خواهد بود.

غلامعلی رجایی: جهانگیری امروز از ادامه رقابت در انتخابات ریاست جمهوری کنار می رود

به نقل از جماران، غلامعلی رجایی دوشنبه شب در نشستی که با عنوان « انتخابات و بررسی وعده ها و برنامه ها» که توسط انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند برگزار شد؛ افزود: حضور جهانگیری یکی از توصیه های مرحوم هاشمی رفسنجانی برای ایجاد توازن در این دوره از انتخابات بود.وی اضافه کرد: با توجه به کناره گیری جهانگیری و قالیباف رقابت در انتخابات ریاست جمهوری ایران، 2 قطبی، میان روحانی و رئیسی خواهد بود.

وی در پاسخ به پرسشی در مورد دلیل کناره گیری محمدباقر قالیباف دیگر نامزد انتخابات ریاست که روز دوشنبه از ادامه رقابت ها به نفع حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی کناره گیری کرد، گفت: با این تصمیم طریقه شکست در جریان اصولگرای کشور آشکار شده است.

وی بیان کرد: قالیباف آمده بود به نفع رئیسی تخریب کند؛ نیامده بود که تا پایان رقابت ها در صحنه انتخابات حضور داشته باشد. در این نشست تعدادی از دانشجویان بارها به نفع روحانی شعار دادند و حمایت خود را یکپارچه از این داوطلب ریاست جمهوری اعلام کردند.دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا جمعه این هفته همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.

 

منبع: ایرنا

 

 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین خبر ها

 
 
X