نماینده اصلاح‌طلب مجلس در نطق خود از رهبری خواست تا تدبیر تازه‌ای برای رفع حصر اندیشیده شود و خطاب به رییس جمهور نیز گفت: انشاءالله در دولت جدید، موضوع حصر هرچه سریعتر در دستور شورای امنیت قرار بگیرد و رئیس جمهور بداند الکریم اذا وعد وفی!

آقای روحانی! الکریم اذا وعد وفی

مصطفی كواكبیان نماینده اصلاح طلب مجلس،‌ در نطق خود با اشاره به شهادت مظلومانه شهید حججی، صحبت های خود را آغاز كرد، اما در ادامه صحبت‌هایش در مورد مراسم تحلیف گفت: مراسم تحلیف با شكوه خوبی برگزار شد اما جای هیچ توجیهی برای عدم حضور روسای جمهور سابق از جمله سید محمدخاتمی و علمای اهل سنت وجود ندارد. ای كاش از آیت الله هاشمی یادی می شد و حداقل عكسی از آن بزرگوار در جایگاه نصب می شد.

او با اشاره به عكس سلفی حاشیه ساز، مجلس ادامه داد: عده ای مجلس را نشانه گرفته و حتی عده ای علیه اصلاح طلبان عقده گشایی كرده اند و به خاطر یك عكس، هنوز هم توهین می كنند. عجبا كه صدا و سیما هم در برنامه های جدی و طنز خود همچنان آتش بیار معركه است! البته مدیریت مجلس باید در این زمینه دقت بیشتر می كرد كه چون وقت گذشته است بگذاریم و بگذریم.

كواكبیان ضمن تبریك به اعضای شورای شهر تهران و مهندس نجفی كه قرار است شهردار منتخب تهران باشد، تصریح كرد:‌ عزیزان! هم اكنون نمایندگان تهران در مجلس و شورای شهر از یك سمت و سو برخوردار هستند. باید به ملت بگوییم كه می توانیم رو سفید در آییم. پاكدست آمده ایم و باید پاكدست برویم. هم اكنون از املاك نجومی،‌ رانت هایی كه در شهرداری وجود داشته است پرهیز كنید،‌ بدانید كه ملت نظاره گر است.

او در پاسخ به صحبت‌های یكی از ائمه جمعه که گفته بود عیادت کنندگان از كروبی باید مجازات شوند، با فریاد بلندتری، گفت: در این جا ازمقام معظم رهبری، دلسوزانه به عنوان جانباز و برادر شهید خواسته ام را تكرار می كنم. پس از هفت سال دیگر زمان آن رسیده است كه كارشناسان شورای عالی امنیت و دفتر رهبری تدبیر تازه ای برای رفع حصر بیاندیشند.

نماینده اصلاح طلب مجلس تصریح كرد: البته رئیس شورای امنیت ملی و رئیس جمهور بدانند كه در همه اجتماعات یكی از خواسته های مردم همین نكته بوده است. انشاءالله در دولت جدید موضوع حصر هرچه سریعتر در دستور شورای امنیت قرار بگیرد و رئیس جمهور بداند الكریم اذا وعد وفی!

 

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: خبرآنلاین

 

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین خبر ها

 
X