در پی انتشار تصویر بستری شدن آیت‌الله محمود هاشمی‌شاهرودی، رئیس دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، ضرورت سفر وی به آلمان برای معالجه را تشریح کرد.

توضیح رئیس دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام درمورد علت سفر ایشان به آلمان

پرویز داودی رئیس دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با اشاره به حاشیه‌های سفر آیت الله هاشمی شاهرودی به آلمان، گفت: این سفر بنا به توصیه مؤکد پزشکان و به‌خلاف میل آیت الله هاشمی شاهرودی انجام شده است و اگر ضرورت پزشکی اقتضا نمی‌کرد، هیچ دلیلی برای اعزام ایشان به آلمان نبود.

وی با بیان اینکه، تمام بخش‌های درمان آیت الله هاشمی شاهرودی در ایران انجام شده و به‌دستور پزشکان ایرانی، ایشان مجبور به عزیمت به آلمان شده‌اند، تأکید کرد: برای انجام مرحله نهایی درمان، پزشکان ایرانی تأکید کردند که آیت الله هاشمی شاهرودی باید عازم آلمان شوند و ایشان مجبور شدند که تأکید پزشکان را بپذیرند و بر همین اساس این سفر انجام شد.

داودی گفت: اکنون وضعیت جسمی آیت‌الله هاشمی شاهرودی مساعد شده است و ایشان به‌زودی به کشور بازخواهند گشت.

اگر می خواهید بیشتر بدانید : آیت الله هاشمی شاهرودی بیمار پروفسور سمیعی نیستند

اگر می خواهید بیشتر بدانید : تجمع معترضان مقابل بیمارستان هاشمی‌شاهرودی در آلمان


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: tasnimnews.com


 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
اعدام مفسدان اقتصادی در میدان آزادی
رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس با اشاره به دیدار صبح امروزش با سخنگوی قوه قضاییه گفت: در دیداری که امروز داشتم خبر اعدام تعدادی از سران مفسدان اقتصادی در ملاء عام و در میدان آزادی به بنده داده شد که این حکم به زودی توسط دستگاه قضایی اجرا می‌شود


  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X