بر اساس بررسیها، کانالهای تلگرامی که خبر منتشر می کنند حداکثر تا 30 درصد از مخاطبان خود را از دست داده اند و آن هم با سرعت خیره کننده استفاده از فیلترشکن بزودی به جای خود برمی گردد!

واقعا فعالیت تلگرام 90 درصد کاهش پیداکرده و میلیونها نفر به پیام رسانهای ایرانی مهاجرت کرده اند؟

محمد مهاجری در خبرآنلاین نوشت:  جناب آقای خرم آبادی معاون دادستان کل کشور ودبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه خبر داده است که فعالیت تلگرام 90 درصد کاهش پیداکرده و میلیونها نفر به پیام رسانهای ایرانی مهاجرت کرده اند.

این خبر بسیار خوشی است، به شرطی که واقعیت داشته باشد. نمی دانم رقم 90 درصد از کجا آمده اما بر اساس بررسیها، کانالهای تلگرامی که خبر منتشر می کنند حداکثر تا 30 درصد از مخاطبان خود را از دست داده اند و آن هم با سرعت خیره کننده استفاده از فیلترشکن بزودی به جای خود برمی گردد!

از سوی دیگر، رسانه های رسمی کشور از جمله خبرگزاریهای فارس و مهر و تسنیم، اطلاع رسانی روی کانال تلگرام خود را متوقف نکرده اند و حتی خبرگزاری محترم قوه قضائیه هم همچنان دارد روی کانال تلگرام خود خبر می فرستد.

این هم سندش که چند دقیقه قبل کپی شده!

The Judiciary news agency also reports on its telegram channel.jpg

و درباره نکته دیگر جناب خرم آبادی که می گویند میلیونها مشتری تلگرام میلیونها مشتری تلگرام به سایر پیام رسانها مهاجرت کرده اند. صد البته صحیح است اما این مشتریان در واقع به مردهای دوزنه یا چندزنه تغییر هویت داده اند! که لابد تاثیرات منفی این تعدد زوجات هم پنهان نمی ماند.

بعدالتحریر: به نظرم خوب است مسئولان محترم توجه کنند که تلگرام یک ابزار است و مهم محتوایی است که در آن می چرخد. اگر ما محتوای درست تهیه کنیم و به جای تلگرام توی فرغون هم بریزیم مشتری خود را پیدا می کند.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع:khabaronline.ir


 
نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
روسیه نتایج تحقیقات اسرائیل درباره سقوط هواپیمایش در سوریه را رد کرد
مسکو گزارش هیئت نظامی اسرائیل درباره علت سقوط هواپیمای "ایل ۲۰" در سوریه را رد کرد

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر