روزنامه جمهوری اسلامی نسبت به سخنان اخیر آیت الله مصباح یزدی که گفته است «نسل جدید تا چشم باز کرده حکومت عدل را دیده است»، واکنش نشان داد.

کنایه روزنامه جمهوری اسلامی به مصباح یزدی؛ حداقل در این شرایط از رهبری پیروی کنید

احمد حسینی در این روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: می‌گویند «نسل جدید تا چشم باز کرده حکومت عدل را دیده است» و از یاد می‌برند که حداقل ۸ سال دولت پاک‌دستان! را تقویت و تایید کردند. فراموش کرده‌اند که آن روزگار می‌گفتند: «امام عصر برای احمدی‌نژاد دعا می‌کند و انتخاب او از کرامات و معجزه است» و حتی مرتبه کامل او را، در زمان ظهور حضرت ولی‌عصر (عج) محقق می‌دانستند. از سخنان گهربار! دیگر آقایان می‌گذریم که حتی تکرار آنها نیز آزاردهنده است.

آیا واقعا نسل جدید می‌تواند چشمان خود را به روی ۱۵ میلیون پرونده قضایی جاری، ۵/ ۲ میلیون نفر معتاد، یک طلاق در مقابل دو ازدواج، رشد ۱۰۰ درصدی آمار زنان خود سرپرست، بیش از ۲۰۰ هزار معتاد به الکل، فسادهای چند هزار میلیاردی، بداخلاقی و جنگ و جدال‌های سیاسی، بیکاری و فقر و بی‌اعتمادی فزاینده، ببندد؟ پرونده آن دولت مورد حمایت همه‌جانبه که روز به روز سیاه‌تر می‌شود و آن فرد آسمانی و ماورایی و هاله نورش، امروز در مقابل کل نظام اسلامی ایستاده و خواهان محاکمه رئیس قوه قضائیه است.

به راستی اگر در پیشگاه خداوند متعال و مردم شریف، حاضر به استغفار و عذرخواهی نیستیم، دیگر اینگونه سخن نگوییم. آن هم در شرایطی که رهبر این نظام از عقب‌ماندن در عرصه عدالت می‌گوید، شما حداقل پیروی بفرمایید.

با مرحوم هاشمی رفسنجانی که این اوضاع را به روشنی می‌دید و دلسوزانه در مسیر اصلاح امور و تقویت نظام اسلامی می‌کوشید، چه کردیم و چه کردند؟ هاشمی رفت ولی نهضت او زنده است و بهترین مراتب تجلی آن را در سخنان اخیر مرجع بزرگ و واقع‌نگر می‌توانید شاهد باشید که واقع‌بینانه می‌فرماید: «اگر مردم دورویی و اختلاس نجومی را ببینند صحنه را ترک می‌کنند و در چنین شرایط که مردم در صحنه نباشند، رهبر ولو علی بن ابیطالب (ع) باشد، شکست، قطعی خواهد بود.» آیا این هشدارها کفایت نمی‌کند؟

مطمئن باشید ندیدن واقعیت، وجود آن را نفی نمی‌کند و گناه این همه غفلت و بی‌کفایتی را به گردن دشمنان انداختن، هیچ دردی را دوا نمی‌نماید.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: jamaran.ir


 
 
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X