تتت

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی معتقد است که گشایش‌های ایجاد شده برای محصورین در راستای رفع حصر نبوده بلکه یک احسان و تسهیل است.

محصورین توبه کنند تخفیف می‌گیرند

مجتبی ذوالنوری نماینده قم و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه رفع حصر بستگی به عملکرد مهدی کروبی دارد، گفت: «قرار بود با توبه و اعلام برات از فتنه و با جبران گذشته تخفیفاتی به محصورین داده شود اما کسانی که زیر پای او پوست موز انداختند و او را وادار به نوشتن آن نامه کردند، در حقیقت زمینه‌ها و کورسوها در راستای رفع حصر را از بین برد اما اگر او جبران کند این موضوع جای بحث دارد.»

او درباره گشایش‌های ایجاد شده برای محصورین، گفت: گشایش‌ها، گشایش‌هایی در راستای رفع حصر نبوده بلکه تنها تسهیل در روابط خانواده و بستگان با محصورین بود و اینکه قرار بود یکسری از محدودیت‌هایی که در قبل بود کم شود.

در حقیقت گشایش‌های ایجاد شده یک احسان و یک تسهیل بوده نه اینکه بگوییم قدمی است در راستای رفع حصر، و اینگونه نیست که بگوییم این قدم اول است و قدم بعدی رفع حصر است.

ذوالنوری با اشاره به اظهارنظر مطهری مبنی بر اینکه دادستان تهران قبل از تکذیب وعده رفع حصرتا پایان سال، از مافوق خود سوال می‌کرد، گفت: من از هیچ مقامی نشنیده‌ام که چنین اظهارنظری کرده باشد. من در متن اخبار حصر هستم اما این موضوع را تاکنون نشنیده‌ام.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: etemaad.ir


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X