دادستان کل کشور: برخی زنان در ورزشگاه آزادی رقاصی کردند
دادستان کل کشور از برخی اتفاقات رخ داده در پخش دیدار ایران و اسپانیا در ورزشگاه آزادی انتقاد کرد.

برخی روزنامه تیتر زدند که "آزادی آزاد شد"

حجت الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری در مراسم دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران دستگاه قضا ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه اظهار کرد: خداوند در قرآن جهاد مال را برابر با جهاد جان قرار داده است.

امروز در میدان مبارزه هستیم که یقینا می‌تواند مصداق جهاد کبیر باشد. امروز دشمن از طریق جنگ نظامی به میدان نیامده بلکه حضور دشمن به صورت جنگ فرهنگی است که رهبر انقلاب از آن به عنوان شبیخون فرهنگی یاد کردند.

فضای مجازی و پیام رسان ها و فناوری روز را اگر مشاهده کنید می‌بینید که در اعماق زندگی ما نفوذ کرده و همه یک دستگاهی به نام موبایل به دست دارند و از طریق اینترنت به دنیایی لاینتناهی وورود کرده‌اند و دشمن هم از همین طریق برای مبارزه با اعتقادات و مقدسات وارد شده است.

منتظری اضافه کرد:اگر بدانید با چه انبوهی از آموزه‌های ضد ارزش‌های دینی ، اخلاقی و اسلامی مواجه هستیم؛چیزهایی که انسان شرم می‌کند نام آن را به زبان بیاورد.

وی ادامه داد: اگر امروز در میدان جنگ کبیر خود را مجهز نکنیم و به میدان نرویم از ناحیه تهاجم فرهنگی دشمن قطعاً آسیب می‌بینیم.متاسفانه زمینه‌های نفوذ فرهنگ غربی را نه تنها در فضای مجازی در بخش‌هایی از بدنه مدیریت کشور هم شاهد هستیم به طوری که مخفیانه سند ذلت بار فرهنگی 2030 را امضا می‌کنند که اگر هشدار رهبری نبود امروز این سند ذلت بار را می بردند و آموزش می‌دادند.

دادستان کل کشور افزود: حوادثی اتفاق می‌افتد که متاسفانه صفحات برخی نشریات و فضای مجازی هم به بهانه‌های مختلف ضربه خود را می‌زنند؛ آن هم تحت این عنوان که فضای شاد باز کنیم و خانواده‌ها صحنه فوتبال را ببینند.

وی تاکید کرد:ما مخالف شادی نیستیم اما شاهد بودیم و دیدیم برخی روزنامه تیتر زدند که "آزادی آزاد شد"

منتظری افزود: تحت همین عنوان زن و مرد و جوان و کودک و دختر و پسر را دراستادیوم جمع کردند و عده‌ای زن به این بهانه روسری خود را برداشتند و شروع به آواز و رقاصی کردند؛ آیا خانواده‌های شهدا که این سرمایه‌های عظیم را دادند این هدف را داشتند؟

خطابم به مدیرانی است که خبر داریم در پشت صحنه در دفتر کارشان نشسته‌اند و مورد اعتراض قرار گرفته اند می‌گویند باید برای هدف خود گام به گام جلوبرویم؛ گام به گام یعنی به بهانه فوتبال ایران اسپانیا کارهایی شود که شرم می‌کنم بگویم. اگر فکر می‌کنید با سیاست شیطانی می‌توانید به مقصود برسید اشتباه می‌کنید.

منتظری اضافه کرد: متاسفانه در برخی مراکز مدیریت لانه کردند و دارند به این انقلاب و خون شهدا خیانت می‌کنند؛ این درد را انسان به کجا ببرد. دادستان کل کشور درباره استفاده خارجی‌‌ها از شکارگاه‌های کشور گفت: یکی از برنامه‌های امریکای جنایتکار ممنوعیت ورود ایرانیان به آن کشور بود؛ امریکا با نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران اینگونه رفتار می‌کند بعد آن آقای مدیر برای اینکه یک شهروند امریکا در آسایش باشد اجازه می‌دهد به ایران بیاید و از شکارگاه ایران در نیشابور و کاشمر شکار کند و این ننگ را انسان به کجا ببرد.

وی با بیان اینکه دادستان کاشمر با شجاعت به این موضوع ورود کرده است و من به او آفرین گفتم، ادامه داد: خودم به این موضوع ورود کردم که گفتند چون در خارج از کشور هستند و دلار بیشتر می‌دهند اجازه دادیم به شکارگاه بروند. ما با مردم امریکا مشکل نداریم اما اجازه نمی‌دهیم امریکا عناصری را به عنوان شکارچی به ایران بفرستد و جاسوسی کنند همانند اینکه تعدادی به عنوان فعال محیط زیست به ایران بفرستند و جاسوسی کنند که خوشبختانه این افراد شناسایی شدند.

منتظری با بیان اینکه این قوه ٢١٢ شهید ، ٢٦� � جانباز و ١٦٤ تقدیم انقلاب کرده است، گفت: مراقب باشید و اجازه ندهید تعدادی از خاثنان و سرسپردگان غرب بخواهند به کشور نفوذ کنند.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: tasnimnews.com