فعلا سوال از رئیس‌جمهور از دستور کار مجلس خارج شد
عضو هیئت‌رئیسه مجلس از خارج شدن طرح سوال از رئیس‌جمهور درباره موسسات مالی از دستور کار پارلمان خبر داد.

5 سوال دیگر  از رئیس‌جمهور به هیئت‌رئیسه واصل شده است

احمد امیر آبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه سوال از رئیس جمهور در جلسه امروز این هیئت بررسی شد، گفت: این سوال درباره موسسات مالی و اعتباری بود.

وی با بیان اینکه پس از بحث و بررسی در این زمینه این سوال از دستور کار خارج شد، ادامه داد:به دلیل اینکه نمایندگان  امضا کننده این طرح در زمان قانونی امضاهای خود را پس گرفته بودند این طرح از دستور کار پارلمان خارج شد.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس با اعلام اینکه  5 سوال دیگر  از رئیس‌جمهور با محورهای ارز، قاچاق، کالا، رکود و بیکاری از سوی نمایندگان به هیئت‌رئیسه واصل شده است، اظهار داشت: در جلسه امروز مقرر شد تا دولت ظرف یک‌هفته آینده نماینده خود را به کمیسیون اقتصادی مجلس در این زمینه معرفی کند.

نماینده مردم قم در مجلس تصریح کرد: اگر دولت طی یک هفته بر اساس آیین نامه مجلس نماینده‌ای را برای مذاکره در کمیسیون اقتصادی معرفی نکند،‌ سوال به صورت مستقیم به صحن علنی ارائه شود و در آن زمان رئیس جمهور هم یک ماه فرصت دارد تا به منظور پاسخگویی در صحن علنی مجلس حضور یابد.

امیرآبادی همچنین گفت که هیئت رئیسه امروز تصمیم گرفت تا طی هفته آینده با حضور مسئولان دولتی مسائل کشور را در صحن مجلس بررسی کند.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: tasnimnews.com