تکرار تسلیم نامه 100 نفره اینبار با امضای کروبی
نویسندگان نامه ذلت قصد دارند ضمن ارائه تحلیلی جدید از شرایط کشور با وارونه سازی علل مشکلات، نامه مذکور را به امضای کروبی برسانند.

امضای کروبی بر تسلیم نامه 100 نفره جدید

پس از خروج آمریکا از برجام و احیای تحریم‌های ایران توسط رئیس‌جمهور آمریکا، عده‌ای از اصلاح‌طلبان به همراه برخی از افراد ضدانقلاب خارج از کشور، طی نامه‌ای به مقامات عالی نظام خواستار مذاکره بی‌قید وشرط کشورمان با آمریکا شده بودند.

این نامه در شرایط حساس فعلی به قدری ذلت‌بار بود که اکثرین سیاسیون داخل کشور و حتی بسیاری از اصلاح‌طلبان ضمن اعلام برائت، نامه مذکور را مصداق خیانت دانستند.

یک تحلیل گر مسائل سیاسی تصریح کرد: اتاق فکر لندن‌نشین «نامه ذلت» کار خود را رها نکرده و قصد دارند نسخه‌های جدیدی برای مجبور کردن نظام به تسلیم بی‌قید و شرط در مقابله با غرب و آمریکا بکشانند.

همچنین یکی از مسئولین شبکه تلویزیونی ضد انقلاب تازه تأسیس نیز گفته است: این جمع 100 نفره قصد دارند نامه‌هایی مشابه نامه اول خود را از قول خود و دیگران تکرار کنند.

اخبار رسیده از این اتاق فکر حاکی است نویسندگان «نامه ذلت» قصد دارند در نامه‌ای جدید که با امضای کروبی منتشر خواهد شد، با ادبیاتی تندتر از نامه قبل، علل بوجود آمدن مشکلات اقتصادی کشور را وارونه نمایش دهند.

این اولین بار نیست که ساختارشکنان و مزدوران غرب قصد بهره‌کشی سیاسی از کروبی دارند و سال‌های گذشته نیز با بکاربردن القابی چون شیخ شجاع سعی در تحریک وی در جهت اهداف ساختارشکنانه خود داشتند.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: farsnews.com