سلبریتی ها تنها راه برای رسیدن به اهداف اصلاح طلبی نیستن
عضو فراکسیون امید گفت: هجمه بدخواهان آنقدر زیاد است که رئیس جمهور باید وقت خود را مصروف خنثی کردن توطئه‌ها کند و ارتباط را با اصلاح طلبان که متحدین ایشان هستند بیشتر کنند.

تابش: برای رسیدن به اهداف اصلاح‌طلبی لزوما نباید دست به دامن سلبریتی‌ها شویم

محمدرضا تابش عضو فراکسیون امید در حاشیه مراسم ختم خواهر فاطمه کروبی در جمع خبرنگاران در خصوص رابطه اصلاح طلبان با رئیس جمهور گفت:  هجمه بدخواهان آنقدر زیاد است که رئیس جمهور باید وقت خود را مصروف خنثی کردن توطئه ها کند و ارتباط را با اصلاح طلبان که متحدین ایشان هستند بیشتر کنند. ولی اولویت اصلی پرداختن به رتق و فتق امور جهت فراهم کردن مسیر و بستر تحقق خواسته ‌های ملت است.

وی درباره سخنان سعید حجاریان مبنی بر اینکه اصلاحات باید اهداف خود را از طریق افراد معروف دنبال کند، گفت:  حجاریان یک عنصر اصلاح طلب برجسته و تئوریسن قابلی است اما این موضع را قبول ندارم که دست به دامن سلبریتی‌ها شویم بلکه خود جریان اصلاحات اگر مشخصه‌ها و معیارهای اصلیش که حرکت در مسیر اعمال اصلاحات و ایجاد امنیت در عمل باشد و انسان‌هایی که در معرض مسئولیت هستند عهد خود را ناگسستنی بدانند نیاز نیست دست به دامن سلبریتی‌ها بشویم.

ما برای اینها ارزش قائلیم ولی در هر صورت عمل یک عنصر اصلاح طلب که با میل و اراده و فهم و آگاهانه این راه را انتخاب کرده اگر در پیوند با مردم باشد و به معیار اصلاحات پایبند باشد تاثیرش بیشتر است.

این نماینده مجلس در مورد جایگزینی عبدالله نوری به جای محمدرضا عارف در شورای عالی اصلاح طلبان گفت: تجدید ساختار شورای عالی و مواجهه اصلاحات با انتخابات در آینده مطرح است در انتخابات‌های گذشته نیز هر بار این تشکل را تقویت کردیم.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir