فرمانده کل سپاه: اگر توانمندی های سپاه به گوش ترامپ برسد....
 سرلشکر جعفری گفت: اگر توانمندی‌های سپاه به گوش رئیس جمهور ماجراجوی آمریکا برسد، به این باور خواهد رسید که تهدید نفتی نیز به راحتی قابل پاسخگویی است.

 فرمانده کل سپاه: تهدید نفتی ایران به راحتی قابل پاسخگویی است

به نقل از روابط عمومی سپاه، سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه در مراسم رونمایی از 10 فروند جنگنده سوخو 22 ارتقا یافته سپاه اظهار داشت: انگیزه جامع، گسترده و همت بالای نیروی هوایی سپاه در انجام کارهای تحقیقاتی و فناوری، غیر ازعرصه‌های موشکی، پهبادی و پدافندی موجب شد این توان در عرصه عملیات پروازی و جنگنده‌ها هم به کار گرفته شود.

 سرلشکر جعفری افزود: با اثبات توانمندی نیروی هوایی سپاه تصمیم گرفته شد هواپیماهای سوخو22 موجود در کشور، بازسازی و عملیاتی شود.

وی با اشاره به بازسازی این هواپیماها در مدت کوتاه، گفت : امروز به همت متخصصان نیروی هوایی سپاه، شاهد اضافه شدن این هواپیماها به ناوگان پروازی کشور هستیم.

سرلشکر جعفری در ادامه با اشاره به مواضع انقلابی اخیر رئیس جمهور در واکنش به تهدیدات ترامپ، گفت: اگر توانمندی‌های امروز سپاه که برگرفته از همت و اراده متخصصان جوان انقلابی است و بخشی از آن امروز در نیروی هوافضای سپاه مشاهده شد و در شعاع 2000 کیلومتری قابلیت بروز و ظهور دارد، به گوش رئیس‌جمهور ماجراجوی آمریکا برسد، هرگز از این غلط‌ها نخواهد کرد و به این باور خواهد رسید که تهدید نفتی نیز به راحتی قابل پاسخگویی است.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: tasnimnews.com