"سفر خانوادگی" ۲۳ نماینده مجلس به مشهد برای بررسی یک طرح
سخنگوی کمیسیون‌ اقتصادی مجلس شورای اسلامی توضیحاتی درباره سفر اعضای این کمیسیون‌ به مشهد مقدس ارائه کرد

جزئیات سفر خانوادگی 23 نماینده مجلس به مشهد برای بررسی یک طرح

در چند روز گذشته، 23 عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به‌همراه اعضای خانواده خود برای بررسی طرح بانکداری اسلامی سفری به مشهد مقدس داشتند.

در همین راستا زهرا سعیدی مبارکه سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، ضمن تأیید سفر اعضای این کمیسیون برای بررسی طرح بانکداری اسلامی به مشهد مقدس گفت: اعضای کمیسیون در این سفر مهمان حجت‌الاسلام حسین‌‌زاده بحرینی بودند.

وی با بیان اینکه نمایندگان در این سفر در هتل "پردیسان" وابسته به دانشگاه فردوسی مستقر شده بودند، افزود: تنها 50 درصد از هزینه‌های هتل در مدت سه روز اقامت اعضای کمیسیون پرداخت شد.

نماینده مردم مبارکه در مجلس با تأکید بر اینکه اعضای کمیسیون در این سه روز حضور در مشهد مقدس هر روز 12  ساعت به‌روی طرح مذکور بحث و تبادل نظر داشتند، اضافه کرد: این سفر صرفاً کاری بود و اعضای کمیسیون در این سه‌روز تلاش فراوانی برای بررسی طرح مورد نظر داشتند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با اعلام اینکه اعضای کمیسیون اعضای خانواده خود را هم به این سفر برده‌‌اند ولی هزینه رفت‌ و برگشت به مشهد مقدس را خود اعضای کمیسیون متقبل شدند، عنوان کرد: ریخت‌و‌پاش آن‌چنانی در این سفر صورت نگرفته است.

به گزارش تسنیم، تنها سفر اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس نیست که حواشی‌ای را به‌همراه داشته است، پیش از این نیز سفر اعضای کمیسیون به عتبات عالیات در ایام تعطیلات نوروز و سفر به مشهد مقدس در ایام ولادت امام رضا(ع) حواشی‌ای را در پی داشت.

عبدالرضا عزیزی رئیس سابق کمیسیون اجتماعی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی تسنیم درباره سفر اعضای این کمیسیون به عتبات عالیات در ایام تعطیلات نوروز گفت: در آن مقطع بنده رئیس کمیسیون بودم و اعضای کمیسیون با هزینه شخصی به عتبات عالیات رفتند.

وی ادامه داد: اینکه گفته می‌شود اعضای کمیسیون به‌همراه خانواده خود و با هزینه مجلس به سفر عتبات عالیات رفته‌اند خلاف واقع است و هر فرد یا نهادی که مدرکی دال بر خلاف بودن این ادعا دارد ارائه کند.

عضو فعلی کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: درباره سفر اعضای کمیسیون به‌همراه خانواده خود به مشهد مقدس نیز چون بنده حضور نداشتم از این موضوع بی‌اطلاع هستم.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: tasnimnews.com