احمدی نژاد تاریخ انقضا ندارد
مشاری الذایدی در الشرق الاوسط نوشت: رئیس جمهور سابق ایران تاریخ انقضا ندارد

احمدی نژاد سرگرم ضربه زدن به مسئولان فعلی دولت ایران است

مشاری الذایدی در الشرق الاوسط نوشت: رئیس جمهور سابق ایران تاریخ انقضا ندارد و اخرین اظهار نظر او، دفاع از لباس مشکی و چسب بدن سرنا ویلیامز است که برخلاف معیارها و استانداردهای لباس مسابقات قهرمانی تنیس فرانسه، شناخته شد.

این روزنامه عرب زبان ادامه داد: احمدی نژادی که در یک اظهار نظر عجیب مدعی شد که مهدی موعود بر او تجلی کرده و از نور خود به او افاضه نموده، این بار در توئیتر خود می نویسد:«چرا به حق سرنا ویلیامز احترام گذاشته نمی شود؟» وی در ادامه افزود:« متاسفانه در تمام کشورها و از آن جمله کشور من، معنای واقعی ازادی را نمی دانند

اینکه شخصی مانند احمدی نژاد از آزادی زنان در فرانسه یا آمریکا صحبت کند، واقعا مضحک است و نمی توان آن را جدی گرفت، مثل این است که باور کنی بغدادی، خلیفه داعشی ها، نگران صید بی رویه دلفینهای سفید یا فوکهای سیاه قطب شمال است!!

واقعیت آن است که رئیس جمهور سابق ایران کاری به شکل و رنگ لباس سرنا ویلیامز، قهرمان تنیس، ندارد، بلکه وی سرگرم ضربه زدن به مسئولان فعلی دولت ایران است و تصمیم دارد به یک شخصیت اپوزیسیون و قهرمان مردمی تبدیل شده و بر موج خشم مردم از فساد، سوار شود.

پیش از این، احمدی نژاد با انتشار ویدیویی از روحانی خواسته بود استعفا دهد. وی تلاش می کند وجهه تازه ای از خود ترسیم کند و احساسات دختران و پسران جوان را با طرح مساله حمایت از حقوق زنان، تحریک کند.

ممنوعیت حضور زنان در ورزشگاههای فوتبال و تمام میادین ورزشی، اتفاق عادی در ایران است و خود احمدی نژاد از کسانی است که در جرگه افراد متعصب و مخالف در این زمینه قرار می گیرد، از این رو، صلاحیت اخلاقی لازم برای حضور در صدر نُطقهای مربوط به آزادی های فردی را ندارد.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: entekhab.ir