اشاره روحانی به ناداوری علیه ایران در بازیهای آسیایی
دکتر حسن روحانی رییس جمهور در پیامی از نتایج کاروان ایران در بازی‌های آسیایی تقدیر و تشکر کرد

تبریک رئیس جمهور برای درخشش ورزشکاران در بازیهای آسیایی

دکتر حسن روحانی رییس جمهور در پیامی از نتایج کاروان ایران در بازی‌های آسیایی تقدیر و تشکر کرد.

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

درخشش مقتدرانه همراه با کسب بیشترین مدال و بهترین نتایج تیمی از سوی ورزشکاران عزیز کشورمان در بازیهای آسیایی «جاکارتا 2018» را به ملت بزرگ ایران، ورزشکاران، مدیران و مربیان پر تلاش کاروان ورزشی کشورمان تبریک می‌گویم و زحمات همه آنان را ارج می‌نهم. بویژه آنکه؛ علیرغم برخی اعمال نظرها در نتایج مسابقات نهایی، حضور و کسب نتایج درخشان قهرمانان عزیزمان در این دوره از بازی‌ها با رعایت منش و اخلاق پهلوانی همراه بود.

کسب بیشترین تعداد مدال در تاریخ بازی‌های آسیایی در این دوره و بیست مدال طلای بازیها همراه با کسب بهترین نتایج تیمی در والیبال، بسکتبال، کبدی، و واترپلو و افتخار آفرینی قهرمانان عزیز در تمامی رشته‌های ورزشی و به ویژه کشتی، ووشو، کاراته، تکواندو، دوومیدانی، وزنه‌برداری، صخره نوردی و تنیس روی میز؛ در شرایطی میسر شد که مسئولان ورزش کشور با انسجام و هماهنگی، کاروانی با رویکرد کیفی به این بازی‌ها اعزام کردند.

همچنین لازم می‌دانم به طور ویژه از حضور افتخارآفرین بانوان ورزشکار ایرانی در این رقابت‌ها که ضمن پایبندی به شئونات اسلامی و ملی، با بیشترین تعداد مدال و رکورد شکنی نسبت به بازی‌های گذشته، ضمن اهتزاز پرچم مقدس ایران اسلامی، باور و توان زنان کشورمان در صحنه‌های مختلف رقابت را به تصویر کشیدند؛ تقدیر نمایم.

امیدوارم با اراده و عزم استوار جوانان قدرتمند و غیور ایران عزیز، همچنان شاهد موفقیت‌های بیش از پیش در تمام عرصه‌ها و میادین بین‌المللی و شادی و نشاط ملت بزرگ ایران باشیم. ان شاء‌الله.

حسن روحانی
رییس جمهوری اسلامی ایران.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir