مرعشی: هاشمی هم اگر بود حریف کارهای روحانی نمی شد
یک فعال اصلاح طلب و از بستگان آیت الله هاشمی گفت: حتی اگر آیت الله هاشمی در حال حاضر حضور داشتند، باز هم حریف برخی سیاست‌های روحانی نمی‌شدند

حتی افراد فتنه گر، دوتابعیتی و دارندگان گرین کارت توسط دولت به کار گرفته شوند

حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران در پاسخ به ایلنا درباره تهدید شدن رئیس جمهور گفت: به نظر من تمامی این رفتارها جنبه طنز و زنگ تفریح در سیاست را دارد و در مجموع این موضوع مسئله مهمی نیست.

وی در بخش دیگری از این گفت و گو، به شرایط فعلی کشور اشاره کرد و خواستار آن شد که حتی افراد فتنه گر، دوتابعیتی و دارندگان گرین کارت توسط دولت به کار گرفته شوند!

مرعشی گفت که « ما گاهی بر اساس احترام به روحانی در مقابل بعضی حرف‌های او سکوت می‌کنیم» و ادامه داد: ممکن است تصمیم حمایت ما از روحانی تغییر کرده باشد یعنی در حال حاضر نسبت به تصمیم گذشته خود ارزیابی دیگری داریم.

این عضو حزب کارگزاران، در ادامه، جای یک میانجی موجه را در صحنه سیاسی ایران خالی دانست و افزود: از دیدگاه من حتی اگر آیت الله هاشمی در حال حاضر حضور داشتند، باز هم حریف برخی سیاست‌های روحانی نمی‌شدند و نمی‌توانستند او را در عدم عقب‌نشینی در بعضی مسائل مجاب کنند. چراکه او در دوره اول دولت خود هم به توصیه‌های ایت الله هاشمی جدی عمل نمی‌کرد.

مرعشی با اشاره به کاندیدا شدن جهانگیری در انتخابات نیز گفت: حضور جهانگیری در انتخابات ضررهایی را متوجه خود جهانگیری و جریان اصلاحات کرد. کاندیداتوری او تصمیم روحانی بود و همگان شاهد بودیم که به نفع او هم تمام شد اما برداشت من این است که تیم حلقه یک روحانی از کاندید شدن جهانگیری در انتخابات رنجیدند و در دوره دوم در شکل‌گیری دولت، جهانگیری کاملا به کنار رانده شد.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
Seemorgh.com/news
منبع: ilnanews.com