انتقاد رییس دفتر روحانی از آیت الله جنتی
رئیس دفتر رئیس جمهور ظهر امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیات دولت به سخنان روز گذشته آیت‌الله جنتی در پنجمین اجلاسیه مجلس خبرگان واکنش نشان داد

شیطنت‌های ترامپ این بار برای رئیس دفتر روحانی مشکل ساز شد

انتقاد رئیس دفتر رئیس جمهور از صحبت‌های دیروز آیت الله جنتی در حاشیه هیئت دولت، حکایت از ارائه اطلاعات غلط به او دارد.

محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور ظهر امروز (چهارشنبه 14 شهریور) در حاشیه دولت با اشاره به سخنان روز گذشته آیت‌الله جنتی در پنجمین اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری مدعی شد که او گفته است، "برخی به نیویورک می‌روند که با ترامپ ملاقات کنند" برایم عجیب بود. ممکن است برخی در کوچه و بازار این حرف‌ها را بزنند اما این که رئیس مجلس خبرگان صحبتی کند که پایه و اساسی ندارد و هیچ وقت مطرح نبوده؛ برایم جای تعجب داشت؛ از همه بزرگان می خواهم وقتی می‌خواهند مطلبی را بیان کنند آن را بیشتر بررسی کنند یا اینکه سوال کنند تا براساس مطالبی که می گویند مردم باور کنند".

این در حالی است که روز گذشته آیت‌الله جنتی در نطق پیش از دستور خود در پنجمین اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری گفته بود که " ترامپ هم به دنبال شیطنت‌هایی است که در حاشیه اجلاس سازمان ملل با آقای روحانی دیدار کند در حالی که رهبری هم مکررا گفته اند که هیچ مقامی حق ندارد با دولت آمریکا مذاکره کند".

به نظر می‌رسد که شیطنت‌های ترامپ این بار برای رئیس دفتر رئیس جمهور دردسر ساز شده است، چراکه سخنان آیت‌الله جنتی گواه آن دارد که موارد مطرح شده از سوی رئیس دفتر رئیس جمهور تنها بر اساس اطلاعات غلط بوده است. محمود واعظی در جمع خبرنگاران درباره سخنان رئیس مجلس خبرگان سعی می‌کند از اطلاعات بی‌پایه استفاده کند و آن را محور سخنان خود قرار دهد.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: yjc.ir