ترامپ روز خود را با بدگویی از خاورمیانه آغاز کرد
رئیس جمهوری آمریکا در پیامی توییتری مدعی شد دنیای حاکم بر خاورمیانه کریه است و این وظیفه آمریکا است که در راستای تامین امنیت خود با این مسئله مقابله کند

ترامپ روز خود را با بدگویی از خاورمیانه آغاز کرد

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا صبح امروز پنجشنبه خود به وقت واشنگتن را با توییت زدن در باره ناامنی‌های خاورمیانه آغاز کرد.

وی در این باره مدعی شد: آن بیرون دنیای شرور و کریهی حاکم است، به ویژه در خاورمیانه. (مواجه با این دنیا) تعهد طولانی‌مدت و تاریخی آمریکاست که برای تامین امنیت ملی ما حیاتی است. با مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا ۱۰۰ درصد موافق هستم. به‌علاوه، میلیاردها دلار پیش‌خرید از آمریکا صورت گرفته است، کارهای بزرگ و نفت!

ترامپ درحالی این پیام را منتشر کرد که دیروز چهارشنبه نیز در پیامی توئیتری اعلام کرد: قیمت نفت در حال کاهش است. عالی است!

رئیس جمهوری آمریکا در ادامه نوشت: این رویداد همانند کاهش بزرگ مالیاتی برای آمریکا و جهان است. از قیمت ۵۴ دلار لذت ببرید؛ قبلاً ۸۴ دلار بود. از عربستان متشکرم. اما بگذارید پایین تر بیاید.

این در حالیست که رئیس جمهوری آمریکا روز سه‌شنبه در بیانیه ای در خصوص قتل فجیع جمال خاشقجی منتقد ریاض علیرغم تأکید سازمان سیا بر مقصر بودن بن سلمان ولیعهد سعودی بازهم حاضر نشد درباره اقدامات تنبیهی علیه این کشور به صحبت بپردازد.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: mehrnews.com