news-top-1
seemorgh-All-Top-Content

اعضای شورای اسلامی شهر تهران، از میان 21 رأی ماخوذه با 16 رای موافق مدیر کل امور مالی و اموال شهردار را به عنوان ذی حساب دوم شهرداری تهران انتخاب کردند

ذی حساب دوم شهرداری تهران انتخاب شد

در جلسه علنی امروز شورای اسلامی شهر تهران و در جریان انتخاب ذی حساب دوم شهرداری تهران مرتضی الویری رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران، گفت: حدود دو ماه است که مدیر کل مالی شهردار تعویض شده و می‌بایست به عنوان ذی حساب شماره 2 شهرداری توسط شورا تاییدیه بگیرد. با توجه به تأخیر پیش آمده تذکری در شورای شهر تهران دادم که دو هفته پس از این تذکر، نامه‌ای از سوی شهرداری دریافت کردم که نشان داد تذکر من مورد توجه قرار گرفته است.

وی افزود: بر اساس تذکر ارائه شده به جای آقای دلخوانی، آقای خسروی، به عنوان ذی حساب شماره دو به شورا معرفی شده است که باید امروز با رأی اعضای شورای اسلامی شهر تهران، مورد تأیید قرار بگیرد.

اعضای شورای شهر تهران نهایتا پس از بحث و گفت و گو با 16 رأی موافق، خسروی مدیر کل مالی و امور شهردار را به عنوان ذی حساب شماره 2 شهرداری تهران انتخاب کردند.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
پرداخت ۴۵۰۰ میلیارد تومان برای بسته‌های حمایتی
معاون رئیس جمهور با اشاره به تحقق وعده دولت مبنی بر ارائه بسته حمایتی گفت: در مرحله اول در مجموع حدود 4 هزار و 500 میلیارد تومان پرداخت شد و در حال آماده‌سازی پرداخت مرحله دوم این بسته حمایتی هستیم
news-left-2
 
X