سردار شریف: بعد از جنگ صف گوشت ندیده بودیم
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب‌ اسلامی گفت: آمریکا در عرصه نظامی شکست خورده و در سیاست حرفی برای گفتن ندارد

سردار شریف: بعد از جنگ صف گوشت ندیده بودیم

سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب‌ اسلامی در یادواره شهدای مسجد حضرت سیدالشهداء(ع) در محله ۱۳ آبان شهرری با بیان اینکه خفت و خواری آمریکا محصول شهیدان است، اظهار داشت: آمریکا به جایی رسیده است که وزیر امور خارجه این کشور دست به دامن یک بچه خبرنگار شده و دیدار با مسیح علی‌نژاد را افتخاری برای خود یاد می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه آمریکا در عرصه نظامی شکست خورده و در سیاست حرفی برای گفتن ندارد، ادامه داد: دشمن ما امروز رو به جنگ اقتصادی آورده که در حوزه معیشت مردم به دلیل غفلت‌هایی که بر اثر بی‌توجهی به فرامین مقام معظم رهبری در ۱۲ سال گذشته در موضوع اقتصاد شده، این بهانه را به دشمنان ما دادند که با تحریم بتوانند فشار وارد کنند.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه به برکت قرآن، احکام اسلامی و ولایت کشور به مرحله‌ای رسیده که بترساند، افزود: دفاع مقدس ما الهام‌بخش جبهه مقاومت شد و بار دیگر آمریکا را شکست داد که امروز به عظمت کشور ایران افتخار می‌کنیم.

سردار شریف با ابراز تأسف از ایجاد صف گوشت در کشور ابراز داشت: ما بعد از دفاع مقدس چنین صحنه‌هایی را به یاد نداریم که همه به همه دست دادند و در چهل سالگی انقلاب با بی‌تدبیری در برخی حوزه‌ها اوقات مردم را تلخ کردند ولی مردم ما خیلی بزرگوارتر، فهیم‌تر و آگاه‌تر از آن چیزی است که دشمن تصور می‌کند و مطمئن هستیم به برکت خون شهدا به زودی از این موانع عبور و دشمن باردیگر طعم شکست را جبران ناپذیرتر خواهند چشید.

وی شهیدان را پرچم‌داران عزت و سعادت ملی نامید و اضافه کرد: ملت ما در چهل سال گذشته مسیر صعب العبوری را طی کرده است و تا رسیدن قله فاصله‌ای نیست چرا که در همه جا افت و خیز در مسائل رفاهی و اقتصادی وجود دارد ولی افق کشور ما به فضل الهی روشن‌تر از تصورات دشمن است.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه حدود ۵۰ میلیون از جمعیت کشور دوران رژیم شاهنشاهی، جنگ تحمیلی و انقلاب را ندیدند، خاطرنشان کرد: دشمنان با استفاده از ابزارهای مختلف سعی دارند تصویر دیگری از انقلاب و جمهوری اسلامی ایران به جوانان ارائه کنند.

سردار شریف با بیان اینکه امام نظام سراسر استبداد و فساد را برکند، عنوان کرد: امام آمریکایی‌ها را با خفت و خواری بیرون کرد و کشور را با همه امکانات به دست مردم داد و فرزندان غیور ملت در ۴۰ سال علی‌رغم درگیری لحظه به لحظه با دشمنان این کشور را حفظ و حراست و به پیشرفت‌های شگفت انگیزی دست یافتند.

وی در پایان گفت: دست آمریکا که امروز به ابرقدرت پوشالی تبدیل شده بسیار خالی است که با همه ترفندها، هزینه‌ها و دوشیدن حکام عرب بعد از ۵ سال کوبیدن دروازه دمشق و بغداد حال زار آن‌ها را می‌بینیم.

محله سیزده آبان شهرری ۳۰۰ شهید سرافراز تقدیم انقلاب اسلامی کرده که سهم مسجد حضرت سیدالشهداء(ع) ۲۵ شهید گلگون کفن و والامقام است و در این مراسم از خانواده‌های معزز این شهیدان تجلیل و قدردانی شد.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: farsnews.com