پایداری می‌خواهد قالیباف را جایگزین روحانی کند
روز گذشته خبري مبني بر استيضاح حسن روحاني در رسانه‌ها منتشر شد؛رسانه‌ها مطلب را به نقل از یک خبرگزاری اصولگرا انتشار دادند ولي ساعاتي نگذشت كه شخصيت‌ها و جريان‌هاي حاضر در مجلس اين ادعا را رد كردند

پایداری می‌خواهد قالیباف را جایگزین روحانی کند

روز گذشته خبري مبني بر استيضاح حسن روحاني در رسانه‌ها منتشر شد؛رسانه‌ها مطلب را به نقل از یک خبرگزاری اصولگرا انتشار دادند ولي ساعاتي نگذشت كه شخصيت‌ها و جريان‌هاي حاضر در مجلس اين ادعا را رد كردند.

در همين راستا سيدحسين‌نقوي‌حسيني، سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی به محض انتشار این خبر اعلام کرد که موضوع فراکسیونی نیست و تعدادی از نمایندگان بر اساس نظر شخصی موضوع را دنبال می‌کنند.

زمزمه احیای دولت پادگانی با استیضاح روحانی؟!

به نظر مي‌رسد مناقشات حسن روحاني با جريانات خاص در اين روزها سبب شد تا وابستگان به اقتدارطلبان ادعايي را مطرح كنند تا شايد واهمه‌ و شوكي براي روحاني ايجاد كرده باشند.

آن‌ها ژست دلسوزي براي مردم را در دستور كار خود قرار داده‌اند ولي به نظر مي‌رسد بيشتر از آنكه به دنبال رسيدگي به مشكلات مردم باشند براي تسويه‌حساب‌هاي مختلف با روحاني دست به‌كار مي‌شوند. بي‌شك دولت دوم روحاني يكي از منفعل‌ترين و ناكارآمدترين دولت‌ها پس از انقلاب 57 است ولي براي مردم قابل درك نيست اين افراد و جريان‌هايي كه قدرت‌هاي نانوشته فراواني داشتند و دارند، امروز براي حل مشكلات مردم دست به امضاي زير برگه استيضاح ببرند.

اين جريان‌ها براي رسيدگي به مسائلي كه در راستاي علاقه آن‌ها باشد برنامه‌هاي فراواني را تدوين و اقدامات گوناگوني را در دستور كار قرار مي‌دهند ولي چگونه است كه امروز قدمي شاخص براي حل مشكلات مردم بر نمي‌دارند و تنها به دنبال حذف دولت مستقر و احياي دولت احتمالي پادگاني هستند؟!

مشخص نيست چرا جريان‌هاي مختلف در اين كشور به منافع ملي و مشكلات مردم توجهي ندارند و تسويه‌حساب‌ و منفعت‌گرايي به آرمان آن‌ها تبديل شده است؟ در صورتي‌كه مردم‌گرايي شعاري است كه صاحب‌نظران و رئوس اين انقلاب همواره بر سر زبان داشتند. به نظر مي رسد برخي جريان‌ها و افراد از اين مسير منحرف شدند و اين جريان انحرافي براي مردم مشكل‌ساز خواهد شد.

هدایت الله خادمی، نماینده مجلس می گوید: در صورت استیضاح روحانی اگر موفق شویم فردی مانند قالیباف بیاید، دست کم چهار پروژه را را می اندازد.

اسامی امضاءکنندگان طرح استیضاح روحانی

همچنین روزنامه سازندگی، اسامي امضاء كنندگان طرح استيضاح روحانی در مجلس را منتشر کرد.

مجتبی ذوالنوری، محمد دهقان، حسین‌علی حاجی‌دلیگانی، هدایت‌الله خادمی، حسین نوروزی، ضیاءالله اعزازی، علی‌اکبر کریمی، جبار کوچکی‌نژاد، محمدجواد کریمی‌قدوسی، محمدعلی پورمختار، هاجر چنارانی، ذبیح نیکفر، محمدرضا ملک‌شاهی‌راد.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: bartarinha.ir