لیبرمن: جنگ چهارم باید آخرین جنگ در غزه باشد
وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی تاکید کرد که از چند هفته پیش از این حقیقت سخن می‌گوید که رویارویی مجدد با حماس در غزه امری ناگزیر است اما تنها سوالی که مطرح است این است که این جنگ چه وقت اتفاق خواهد افتاد

لیبرمن: جنگ چهارم باید آخرین جنگ در غزه باشد

وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی تاکید کرد که از چند هفته پیش از این حقیقت سخن می‌گوید که رویارویی مجدد با حماس در غزه امری ناگزیر است اما تنها سوالی که مطرح است این است که این جنگ چه وقت اتفاق خواهد افتاد.

آویگدور لیبرمن اظهار داشت که فلسطینیان ساکن غزه روز گذشته به موشک‌های دوربرد نقطه زن خود مباهات می‌کردند که هدف از آن ضربه زدن به رژیم صهیونیستی است.

لیبرمن افزود که دولت رژیم صهیونیستی می‌خواهد رویارویی نظامی با غزه را از طریق تحویل کمک‌های مالی قطر به این باریکه به تعویق بیندازد اما از نظر عملی، این مسئله نه تنها نبرد آتی را به تاخیر نمی‌اندازد، بلکه موجب می‌شود که زمان این نبرد زودتر هم فرا رسید.

به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، وی تصریح کرد که جنگ چهارم باید آخرین جنگ در غزه باشد نه مرحله‌ای موقت برای رویارویی و تقابل‌های بیشتر.

لیبرمن اظهار داشت: باید حماس را به شدت تحت فشار قرار دهیم و این باور را که آنها قادر به اخراج ما از فلسطین هستند را به کلی از بین ببریم.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: bartarinha.ir