رییس‌جمهور فردا به گیلان می‌رود
​رییس‌جمهور فردا برای سفری دو روزه عازم استان گیلان خواهد شد

رییس‌جمهور فردا به گیلان می‌رود

حسن روحانی فردا، ۱۵ اسفندماه به همراه جمعی از وزرا و معاونین طی سفری دو روزه به گیلان سفر می‌کند.

براساس این گزارش، نخستین برنامه رییس جمهور حضور در جمع مردم استان است که در شهرستان لاهیجان برگزار می‌شود، در همین راستا ورزشگاه تختی شهر لاهیجان از ساعت ۹ صبح فردا آماده حضور ارزشمند مردم فهیم گیلان برای دیدار با رئیس جمهور است.

همچنین عصر فردا، راه آهن قزوین - رشت با حضور رئیس جمهور به صورت رسمی افتتاح می‌شود که پس از افتتاح رسمی، ۱۲۰ نفر از خانواده معزز شهدا عازم مشهد مقدس می‌شوند و شامگاه فردا نیز نشست توسعه و دیدار با جمعی از نخبگان و فعالان سیاسی، اقتصادی و اجتماعی استان با حضور رئیس جمهور برگزار خواهد شد.

در ادامه رئیس جمهور به عنوان چهارمین برنامه سفر خود به گیلان، صبح پنجشنبه، ۱۶ در شورای اداری استان حضور پیدا می‌کند، در این جلسه تصمیمات اتخاذ شده برای گیلان اعم از اعتبارات عمرانی، طرح‌های سرمایه گذاری و همچنین در صورت لزوم، تصمیم‌گیری در خصوص اصلاح ساختارها و اعطای مجوزهای مورد نیاز برای تسریع در انجام امور اعلام می‌شود.

گفتنی است، آغاز عملیات اجرایی ۸ کیلومتر باقی مانده آزادراه قزوین-رشت، افتتاح ۲ طرح عمرانی ورزشی استخر سیاهکل و ماسال، افتتاح تالار مرکزی رشت و ... از جمله پروژه‌هایی هستند که با حضور وزرای ورزش و ارشاد در استان گیلان به بهره برداری می‌رسند.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: bartarinha.ir