روحانی: در سال ۹۲، پنج کشور برای جنگ با ایران به توافق رسیده بودند
روحانی با تأکید بر اینکه حضور مردم در صحنه انتخابات سال 92 کشور را از یک جنگ حتمی نجات داد عنوان کرد: رئیس‌جمهور فرانسه در یک مصاحبه علنی و کاملاً عیان از جنگ با ایران و برنامه‌ریزی برای آن تا قبل از برگزاری انتخابات باشکوه سال 92 و حضور اقتدارگونه مردم در صحنه سخن گفت

روحانی: در سال ۹۲، پنج کشور برای جنگ با ایران به توافق رسیده بودند

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی امشب در مراسم افتتاح همزمان طرح‌های توسعه در گیلان اظهار داشت: آمریکایی‌ها با تمام ابزارهای خود مانع انعقاد قرارداد بین ایران و شرکت‌های دارویی خارجی می‌شوند‌‌ و این کار آن‌ها مصداق بارز جنایت علیه بشریت است.

رئیس‌جمهور خروج ایران از فصل هفتم شورای امنیت را اتفاقی نادر در سطح جهان اعلام کرد و ابراز داشت: هیچ کشوری در دنیا وجود ندارد که اسم آن در لیست فصل هفتم شورای امنیت قرار بگیرد و بدون اجرای حتی ذره‌ای از قطعنامه‌های صادر شده از این فصل خارج شود.

روحانی با تأکید بر اینکه حضور مردم در صحنه انتخابات سال 92 کشور را از یک جنگ حتمی نجات داد عنوان کرد: رئیس‌جمهور فرانسه در یک مصاحبه علنی و کاملاً عیان از جنگ با ایران و برنامه‌ریزی برای آن تا قبل از برگزاری انتخابات باشکوه سال 92 و حضور اقتدارگونه مردم در صحنه سخن گفت.

وی با بیان اینکه طبق گفته رئیس‌جمهور فرانسه در سال 92 پنج کشور با اتفاق آراء برای جنگ با ایران به توافق کامل رسیده بودند ابراز داشت: پس از برگزاری انتخابات و شور و اتحاد خارج از وصف مردم ایران اسلامی بسیاری از معادلات دنیای غرب علیه جمهوری ایلامی تغییر کرد.

رئیس جمهور گفت: سال ۹۷ را برغم همه دشواری‌هایی که وجود داشت سالی پرافتخار می‌دانم و مردم با صبر و ایستادگی مثال‌زدنی در مقاطع مختلف افتخارآفرینی کردند و مردم اعتماد کامل داشته باشند که دولت از همه توان خود برای رفع مشکلات و بهبود شرایط آنان استفاده می‌کند.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: tasnimnews.com